Merhaba iyi akşamlar.

Ben askerlik zamanım gelmeden önce bazı cahillikler yaptım bunları şöyle açıklıyım.
2016 yılında alkollü araç kullanmaktan ehliyetimi aldırdım ve mahkemeye çıktım
1ay 20 gün hapis cezası aldım ve 5 yıl ertelendi.

Yine aynı yıl içinde (2016) bir taksici ile kavga ettim olay taksinin içinde geçti taksici bana biber gazı
sıktı birbirimizden şikayetçi olduk olay arabanın içinde olduğu için biber gazı ikimizdede görüldüğü için
taksicinin sıktığını kanıtlayamadım ve ceza aldım 2200 tl adli para cezası buda 5 yıl HAGB erteleme aldım.

Malesef bu davaların tekrar açılmasına sebep olan bir olay da 2019 yılında başımdan geçti.
2 arkadaşım ve ben bir anlaşmazlık yüzünden gereksiz yere kavga ettik bana ikisi birden saldırdı olay
sırasında arkadaşlarımdan birinin eli kesilmiş yalnız bunu ben yapmadım ifademdede belirttim üzerimde kesici
bir alet cisim yoktu diye tabi hakim inanmadı karşı taraf şikayetini geri çektiği halde 2240 lira para cezası
aldım. Bir sorun olur diye ödeme emri gelir gelmez hemen ödedim.

Malum önceki 2 dava tekrar açıldı biri 19/03/2020 diğeri ise 05.04.2020 tarihinde bunun sonucu ne olur
memuriyetime engel olurmu bekçiliği kazandım asil olarak şuan sağlık kuruluna girdim sağlam aldım atama bekliyorum.