Merhaba ben İzmir'den aydina gelirken bir benzinlikte mola verdim.bayanlar tuvaleti tekti ve içerde biri vardı çıkmasını bekledim ve çıktı ben girdim o sırada pecete almak için uzandigimda orada bir kutu vardi sonradan öğrendiğim cuzdanmis.yuvarlak bir peçetelik olduğu için düştü o kutu ve ben havada yakalayıp yerine koydum. Çıktım ve o kadın tekrar girdi içeriye ve tekrar çıkıp paramı ver diye üzerime yürüdü ne parası derken dışarı çıkıp paramı çaldı diyerek bas bas bağırdı bu sırada yanımda olan kişiyi de suçlayarak kimse buna yaklasmasin filan diye bağırdı. Önce 1100 lira dedi sonra 1200 daha sonra 1500 lira var dedi parasını. Ben şeker hastasıyım şekerim yukseldiginde sürekli tuvalete girmek zorunda kalıyorum tekrar tuvalete gittim ve özellikle oradaki görevliye ve kadına beni arayın soyunayim diye yalvardım. Ama hiç kimse aramadı benim tekrar tuvalete girdiğimde parayı tuvalete attığımı iddaa ediyorlar .jandarma aradı ama parayı bulamadi.benim bir. Sabikam yok fakat kamu davasida açılmış bu konuda ne yapabilirim.kendimi nasıl aklayabilirim nolur bir yol gösterin.