Öncelikle iyi akşamlar dilerim isim için özür dilerim eski ve aceleyle açıldıgı için isim böyle kaldı. Konu ben birisine 150 tllik bir oyun hesabını satıcam fakat bu kişiye son günlerde hiç güvenim kalmadı fakat hesabı satmam gerek bu yüzden bu tehlikeyi göze alıcam 1 hafta sonra dolandırılma şansım yüksek tüm konuşmalar mevcut şahısın sosyal medya hesabı ve kimliği dahil tabi kimliği doğru ise... merak ettiğim 2 konu var olurda beni dolandırır ise ben bu şahsı savcılığa şikayet etmek istiyorum fakat avukata verecek param yok öğrenci olduğumdna dolayı avukatı devlet ayarlayabiliyormu ücretsiz bir şekilde ve savcılığa dilekçe ile başvuru yaptığım zaman bana nekadar bir ücret çıkar ? 2.sorum daha önce mahkemelik bir durumum olmuştu beraat ettim şükürler olsun fakat avukata genel vekalet vermiştik tekrar masraf olmaması için iptal ettirmemiştik hem ileride önemli bir olay olur ise hemde masraf çıkmaması için ben bu şahsı şikayet ettiğim zaman bu avukata ücret vermemek için anlaşma yapmak istemiyorum devlet tekrar bana avukat sağlayabilirmi bir problem çıkarmı eğer çıkar ise vekaleti iptal ettiricem.