iyi gunler trendyol sitesinden alanmemnun(alfa) saticisindan a50 128 gb telefon almistim telefon 3 kez ariza yapti 3 kezde servis cihazi tamir edemedi ve edemedigi icinde her seferindede servis raporunda cihazda sikinti yoktur diye rapor hazirladi bende ithalatci firmayi thhye sikayet edip para iadesi talep ettim bilirkisi cihazi kontrol etti ve bana hakli oldugumu soyleyip ona gore gorus bildirecegini soyledi su andaki durumda gundeme alindi basvurum birkacgune kadar rapor gelir size soracagim sey rapor geldikten sonra 15 gun bekliyecegim ve firmayi arayip thh kararina uymasini talep edecegim simdi burda ne yapmam lazim firma parayi yatirdiktan sonrami cihaz yollaniyor yoksa cihazi yollayip daha sonrami paranin iadesini beklememi lazim bide thh raporunuda talep ediyorlarmis gondermek zorundamiyim isterlerse renkli fotokopisini cekip icine koyup yollamayi dusunuyorum yollarkende gonderirken telefonu videoya cekip gonderecegim ki kiripta demesinler cihazi kirip yollamissiniz diye fikirlerinizi soylerseniz sevinirim...