merhaba kolay gelsin konuyu yanlış yere açmış olabilirim belki yaşımın azizliğine veririm benim bir sorum olacaktı sayın hukuki net kullanıcı abilerim ve ablalarım öncelikle kısaca özet geçmek istersek şöyle anlatayım balıkesir’de ikamet ediyorum balıkesir depreminin olduğu gün yaklaşık 30 gün önce bir büfeci abimin yanına gittim dedim abi iki soda yazarmısın çok iyiydi aram oda dediki yazayım eğil al gittim aldım meyveli alacaktım sade aldım gösterdim aldığımı cebindekileri de hesaba koyalım dedi abi gel ara ben 17 yaşında insanım dedim ben böyle bir şerefsizlik yapmadım bir kere söyleyeyim üstümü aradı benim sonra bana dediki şaka yaptım ben sana aramızdaki samimiyetten ötürü her neyse burda kapandı olay anneme durumu izah ettim bundan sonra ona göre alışveriş yapalım diye oda kendisini aradı annem oğlum sana yanlış yaptı mı dedi doğal olarak hayır yapmadı falan filan birdaha gelmeyeceğiz dedik o günün akşamı annem konuştuktan sonra mesajlaştık vs o kişiyle mesajlar var kendisi şaka yaptığını dile getiriyor her neyse ben mekanda otururken denk geldik beni dışarı çıkardı alkollüydü tokat attı bana sonra babam da gitti şahısdan şikayetçi oldu biz şikayetçi olunca kendini haklı çıkarmak için doğal olarak bana hırsız damgası vurdu ama elinde kanıdı yok bu soruşturmanın akıbeti ne olur savcılığa çıktım balıkesir’de şikayetçi olan biziz benim üstümü aradığından bana küfür ettiğinden ve bana tokat attığı için şaitçilerim tokat olayı olurken bana şaka yaptığını bir daha dile getirdi şaitçilerim ifadesinde onun kelimelerini de söylemiş doğru olanı ben bu insanla problemimi hukuken çözmek istiyorum avukatlık bürosuna param olmadığı için gidemiyorum bende burdan sorma gereği duydum tazminat açabilirmiyim ben bu şahsa şu an hukuken ben haklıyım 18 yaş altı olduğum için avukatım böyle dedi olaylar yaşanırken şahıs alkollüydü tutanakdada memur abiler dile getirmiş baştan teşekkür ederim ilginiz için iyi çalışmalar değerli yorumlarınızı bekliyorum