A kişisinin işçisi B, işi bırakmış. Bize geldi, kalabilirmiyiz diye sordu. B'nin eşi A'nın mekanında kalmaya devam ederek, biz B'yi birkaç gün sonra otogara götürmek üzere misafir ettik. A kişisinin maaşını vermediğini ve bu yüzden işi bıraktığını, ayrıca sigortası olmadığını söyledi. Olay günü B'nin eşi mekanımıza iş sözleşmesi ile geldi. İmzalayıp geri gönderdik, ardından B'nin eşini de alıp, otogara gidecektik. O sırada A yanımıza geldi, kendisi görme engelli. Yardımcıları ile birlikte 5 kişilerdi. Bende tanışmak adına elini sıktım ve adımı söyledim. Kendisi bir anda beni yakaladı ve sallamaya başladı. Daha sonra belinden bir bıçak çıkararak tehditlerine devam etti. Olay sonrası B ve eşini otogara bıraktım ve A'dan şikayetçi oldum. Tanık olarak da B ve eşini gösterdim. Tanıkların ifadesi alındı. Ortaya çıktı ki, A'nın tanıkları benim kendisine küfür ettiğimi, bıçağı çıkarmadığını söylemiş. Benim tanık olarak gösterdiğim B ve eşi de olay sırasında orada olmadıklarını anlatmışlar. Mahkeme başladı. Tanık olarak A'nın kendisi ve tanıkları dinlendi, Benim tanık olarak gösterdiğim B ve eşi tanık olarak çağırılmadı. A'nın avukatı HAGB kabul etti. Duruşma sürüyor. Ne yapabilirim? İyilik yaptım ve hem A'dan hem B'den kötülük gördüm kısacası.