merhaba olayı size başından anlatıyorum öncelikle ben fenerbahçenin anadolu takımlarıyla oynadığı maçlar için facebooktan ücretsiz devreden abilerden bilet alıyordum harçlığım olunca gider izlerdim olmayınca satardım. Birgün bana facebook platformundan A.O isimli biri mesaj attı galatasaray-fenerbahçe maçının biletler var elimde satarsan sana komisyon veririm bende daha 16 yaşında ve harçlığım çıkmasını istediğimden kabul ettim sonrasında bana hesap numarası ver benımki blokeli diyerek hesap numarası istedi benim hesap numaram olmadıgından yaştan dolayı arkadaşımınkini verdim, sonrasında bana bir hesaptan sanırım para gönderdirtti ve parayı çekip bana atmamı istedi ben gidip parayı çektım ve ona mesaj attım parayı çektim eğer bileti alıcıya gonderdıysen komısyonuma alıp paranı atıcam diye(bloke 1 2 gun sonra kalkıcak demişti) bi anda bana sen işine bak paramı at kardeşim gibisinden cumleler koydu ben bileti attığına dair ekran resmı ısteyınce hakaret edip engelledi parayı alamayacagını anlayınca ben parayı çektikten sonra bır kenara koyup kuruşunu bile harcamadım ancak sahibine bir türlü ulaşamadım sadece aracıydım. Bilet sahibi hesap numarasından şikayet etmiş ve savcılığada aynı ifadeyi verdim sizce tecrübenize dayanarak soruyorum bu dosya ne olur uzlaşırmıyız A.O peşine düşerler benim dosyam takipsizlikmi yer veya hapis cezasımı yerim. [OLAY SIRASINDA 16 YAŞINDAYDIM]