Öncelikle böyle bir hukuk formunun olması gerçekten bizler açısından çok iyi ve değerli avukatlar ve yardımcı olan herkese teşekkür ederim.Ben bir ceza infaz kurumunda İnfaz Koruma Memuru olarak görev yapmaktayım.meyil izninde iken 31/10/2019 tarihinde sıkıntıların olması sebebi ile gaflete düşerek arkadaş ortamının olması sebebi ile kullanmak için uyuşturucu ve uyarıcı madde aldım ve bekçilere denk gelmemizden sonra bekçilere kendi rızam ile verdim yaklaşık üzerimde çıkan 8 gram aldığım kişiyi deşifre ettim bildiğim herşeyi anlattım suan e devletten bakıldığında ilişkili adli olgu deyip adli tıp kurumunda dava dosyası gözüküyor emniyette ve savcılıkta verdiğim ifadeler aynı .Allah kimsenin başına vermesin düşmeyince çok zor ve düşmeyince ne olduğu bilinmiyor anladım anladım ama iş işten geçti heralde daha önce adli sicil de herhengi br sıkıntı yok ne yapmam gerek nasıl bir yol izlemem gerek yardmcı olursanız çok sevinirim.Büyük ihtimalle meslekten ihraç olacağım.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim Allah'a emanet olun .