ARKADAŞLAR YARDIM EDER MİSİNİZ LÜTFEN

4 Gün önce iş yoğunluğundan oynayamadığım PS4 Pro cihazımı boş boş duracağına kiralamak istedim ve bir kişi 2 gün kiralamak istedi, WhatsApp'dan konuştuk ettik vesaire ortak yakın bir yerde buluştuk kimliğinin fotoğrafını çektim güvence amaçlı 2 gün boyunca bir şey yazmadım çünkü kendi hakkı kiraladı, 2. günün bitiminde bana yazıp 1 gün daha uzatmak istediğini söyledi bende kabul ettim. Parayı istediğim taktirde hemen hesaba atabileceğini söyledi bende gerek olmadığını konsolu almaya gittiğim zaman elden alabileceğimi söyledim, tamam dedi fakat daha sonra 3. günü süresi bitince saat kaçta buluşacağımızı sorduğumda cevap vermedi bende iştedir vesaire diye üstelemedim ancak akşam vermesi gerekiyordu konsolu.
Sabah oldu yazdıklarıma hala cevap vermedi, aradığımda meşgule atıyor ve ulaşılamıyor diyor, kötü düşünmek istemiyorum ancak aklıma başka bir şey gelmiyor. Ne yapmamı önerirsiniz? Karakola gitmeyi düşünüyorum şu anlık elimde kimlik fotoğrafı ve WhatsApp'dan konuşmalarımız var.

Cidden anlayamıyorum hiçbir insana güvenemeyecek miyiz? Neden herkes birbirini kandırma peşinde?