Öncelikle Merhabalar. Eşim salı günü İstanbul Vatan caddesindeki Organize şubeye alındı silah kaçaklığından şafak operasyonuyla, kalabalık bi dosyaymış. Ve dün Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesinde CMK 100/3 maddesiyle tutuklu olarak yargılanmak üzere Cezaevine gönderildi. Delillerde tapelerdeki şüpheli görüşme evine aldığı mandalinaya bile şifreli konuşma demişler açık bir kelime yok 150 sayfalık bir tape. İş yerine evlerimize baskın oldu tertemiz çıktı tutanaklarda temizdir diyor zaten dün öğrendiğimiz bilgiye göre biri elindeki silahı yakalatınca eşimin ismini vermiş. Yargılanması ne kadar sürer en fazla elle tutulur bir delil olmadan tutuklu yargılanması adil midir? Ev ve iş yerlerinde bir sürü mühimmatla yakalananlara beraat verildi çok zoruma gitti bi çocuğumuz var üstüne hamileymişim daha eşim bilmiyor bile işyerinin kirası evin kirası toptancılara verilecek borçlar avukatlık ücreti nasıl yapıcam bilmiyorum. Hiç bir çaresi yok mudur bunun nasıl bi yol izlemeliyiz avukatımız var fakat çok ilgili olduğunu söyleyemem sebebi sanırım şuanda bir ücret alamaması benden avukatlık ücreti için neredeyse bir araba parası istedi çalışmıyorum gelirim yok ailesi kendilerini zor idare ediyorlar nasıl öderim bilmiyorum. Cevaplayan herkese çok teşekkürler