Merhaba ben 2017 yılında direkt satış temsilcisiydim yani dışarda kredi kartı veriyordum banka personeliydim. Bu meslekte mobing hatsafhada. Yöneticilerimiz günlük 12 başvuru istiyordu yapamayan yapana kadar evine gidemez eğer tutturamazsa haftasonu çalışacağını belirtirdi. Bende başvuru oluşması için müşteriye çıkarmı çıkmazmı diye girişini yapıp başvuru oluşturuyordum. Başvurular sistem gününden yada direk müşteriden ret oluyordu. Oluşan kart vardır mutlaka ama o kartıda ben usulsüz kullanamazdım çünkü şifre için müşterinin telefonuna sms gidiyor. Şimdi 1 ay sonra mahkemem var 245/2 ve 245/3 yargılanma maddelerim. 245/3 olması için yarar sağlamam gerekiyo bırakın müşterinin kartını kullanmayı ben aylık hedefimi bile tutturamıyordum. İlk ifademi yazdığım gibi verdim. Sadece mobing dolayısıyla girilmiş başvuru var ortada. Daha önce karakol önünden geçmedim ayrıca şuan başka bir bankada 3 yıldır çalışıyorum ve hukuka aykırı hiçbirşey yapmadım. Ceza alırmıyım alırsamda şuan bankada sorunsuz çalışmam ve sabıkamdan dolayı cezaevinde yatarmıyım? Kısacası cezam tahmini olarak ne olur dersiniz? Cevap verirseniz memnun olurum. Saygılar.