Merhaba dostlar,

2012 yılında Metronet diye bir firmadan prize bağlanan bir internet almıştım, 7/8 ay sancılı bir kullanımdan sonra bir anda internet kesildi ne firmaya ulaşabildim nede sitede bağlantıyı kuran arkadaşa. Bu sürecin sonrasında farklı bir firmadan internet alıp yoluma devam ettim. 2-3 yıl sonra bir gün e-devletten icralık olduğumu öğrendim. Superonline tarafından icralık olmuşum superonline ile görüştüm metronet adlı firmayı kendilerinin aldığını oradan kalma taahüt bozma cezası 372 Tl borcum olduğunu söylediler tartıştık durumu izah etmeye çalıştım oralı olan olmadı. Dosyadan daha sonra rahatsızlık duyup ödeme kararı aldım ancak avukatı aradığımda artık bizde değil dosyalar dedi borçluyu aramamı söyledi superonlineyi aradım tckimlikten sorguladılar borc yok dediler bir türlü uzlaşamadık. 2017 yılında aracıma haciz konuldu (327 TL 710TL olmuştu bile) gene superonline hukuk birimi ile dosya paylaşımı yapmama rağmen netice alamadım. Geçen gün edevlette bu dosyanın takipsizlik nedeniyle kapandığını gördüm, aracımda hala hacizi duruyor.

Uyapta ödeme erkanı var ama harç vs. bir sürü bilgi istiyor ve ben davaya bakmıyorum diyen avukatın adı hala orada. Lanet olsun deyip borcu ödemek istiyeli 2 yıl oldu onuda yapamadım. Ben bu hacizi nasıl kaldırabilirim? Bana bir yol gösterirmisiniz?

Saygılarımla