Herkese merhaba;

Bir blogger sayfası kuruyorum futbol, formula 1, world rally championship ve motogp üzerine olacak. Fakat futbol ile ilgili maç özetlerini sadece Bein Sport'un internet sitesi üzerinden ulaşabiliyorum ve Bein Sport'un sitesinde yasal bir yazıya denk geldim

Yasal Uyarı:
tr.beinsports.com web sitesi içerisindeki her türlü yazılı ve görsel (video, fotoğraf, vs) içeriğin bilgisayara indirilmesi (download edilmesi), kopyalanması, çoğaltılması, bir web sitesinde veya diğer herhangi bir mecrada yayınlanması, bir web sitesinin içinde frame, i-frame ve benzeri şekillerde gösterimi, izin alınmadan link verilmesi yasaktır. Aksine davranışlar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç teşkil edecek olup, bu tip davranışlarda bulunan tr.beinsports.com sitesinin kullanıcıları, tr.beinsports.com web sitesinin sahibi olan Digital Platform İletişim Hizmetleri A.Ş'ye cezai şart olarak her bir ihlal için 25.000 USD'yi (Yirmibeşbin Amerikan Doları) ödemeyi, bu cezai şartın fahiş olmadığını ve mahkemelerden tenkisini talep etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

şeklinde ben hiç bir şekilde sitenin videosunu veya görselini kullanmayı düşünmüyorum. Örneğin; Galatasaray - Fenerbahçe maç özeti şeklinde linke tıklayan ziyaretçiler Bein Sport'un sitesine yönlendirme linki ile gidecek acaba yasal olarak bu sıkıntı olur mu_???

NOT : Blog sayfasının domain ve hosting i google aittir. Ücretsiz blogspot sitesi kuruyorum.

Yardımlarınız ve cevaplarınız için teşekkür ederim. İyi forumlar.

Saygılarımla.