11/10/2019 tarihinde tuzlada bir alkollü etkinlik çıkışı mekanın önünde durken araç sağ dikiz aynası ile bana çarptı (sürücü ayakta duramıyacak kadar sarhoştu). sözlü tartışmanın üstüne aracın önünü kestim (yaya olarak) trafik ekipleri gelmeden gidemessin diyerekten bunun üzerine araç söförü aracı üstüme sürüp tekrardan bana çarptı son anda kendimi kenera attım bu sefer aracın sol dikiz aynası bana çarptı. olay yaşandığı sırada 2 metre yanımızda 4 resmi polis ekibi ve 2 sivil ekip vardı hiç bir şekilde olaya karışmadılar. 155i arayıp olayı anlattım telefondaki memur olay yerinde olan yetkili kişiyi istedi. onla konştular sonrasında kendini komiser olarak tanıtan sivil polis plakayı bildirdik sen git dedi. ben olay yerinden uzaklaştım yaklaşık 20 dakka sonra trafik ekipleri olay yerine gelmiş beni aradılar. Olay yerindeki sivil polisler biz hallediyoruz sen git dediler zaten plakayı trafik ekiplerine anons geçilmiş dedim. kontrol ettiler ve plaka anonsu yapılmamış bile. bu gün karakoldan araç sahibinden şikayetçi olmak için gittim.
Polislerden ve araç söföründen davacı olmak mantıklımıdır.
Polisin yaptığı kasti olarak suç işlenmesine göz yummak değilmidir.