Merhabalar , komşumuz aynı zamanda site yöneticisi ile tartışma sonucu kavga yaşandı . Bundan iki hafta evvel borçluların adının yazdığı bir kağıdı site girişindeki panoya asmışlar. Listede bizde vardık .Bende görüp kağıdı söktüm. Bir gün sonra yönetimden tüm site sakinlerine mesaj gitmiş . Panodaki kağıtlar birileri tarafından sökülmüştür diye ... Bende buna karşılık 'Panodaki kağıdı ben söktüm derdi davası olan gelsin yüzüme konuşsun' diyerekten karşılık verdim. Sonuçta kamera kayıtları var. Kimin söktüğü görünüyor . Neden diğer site sakinlerini huzursuz ediyorlar . Mesajıma cevap verilmedi. Aradan 8 gün geçti ve mesajımı alıntı yapıp tüm site sakinleriyle paylaşmışlar . Üstelik 'Az önce bize gelen mesaj' diye de belirtmişler. Bu mesajı ben yollayalı 8 gün oldu . İspatlıdır. Bende bunu görünce bunalıma girdim . Sinir krizi geçirdim . Sonuçta bana iftira atılıyor . Ve bu iftirayı tüm komşularımıza yolluyorlar. Babam beni sakinleştirmek için eve geldi. Tam beni dışarı çıkarırken yöneticinin araçla apartmana girdiğini gördük . Konuşmak istedik neden böyle birşey yaptılar diye ... Kendisi üslubunu bozunca çok kısa süre içinde kavgaya döndü iş. Tabi ilk vuran biz olduk . Ama vurmadan önce üzerimize doğru yürüdü.Bu esnada araçtan 10-12 yaşlarındaki kızı inmiş . Korkmuş .Biz çocuğu o anın psikolojisi ile fark etmedik . Ki zaten fark etsek bile amacımız kavga değildi . Önceden planlanmış birşey yok . Tamamen karşılaşma sonucu oldu . Bu anlar kamera ile kayıt altina alınmış . Sağ gözünde hafif şişlik vardı . Ama öyle kemik kırığı falan yok .Savcılığa vermiş. Bizde de darp raporu var . Önceden sabıkamız yok . Ceza gelir mi ?Onların attığı mesaj tahrikten sayılır mı ?

- - - Updated - - -

Ayrıca mahkemede de savcılıkda da pişmanlığımızı belirtecez . Şuan bile barışmak için diğer komşularımızdan aracı yolluyoruz .