Hayırlı geceler.

Bir sorum olacak. 2018 temmuzunda ben oturduğum evden taşındım.Ev sahibi yaz tatilindeydi,depozito için arayınca gelince görüşürüz dedi ama ben senden depozito almadım dedi.Ben aldığını söyledim.Gelince bizim eve gelirsin,konuşuruz ama depozito almadım senden dedi.Ben yine eşimle birlikteyken verdiğimizi söyledim.Elimdeki kira sözleşmesinde yazıyor depozito miktarı.Bunu sonra ben 5 defa aradım.mesaj attım.Hiç dönüş yapmadı sonra aradığımda telefon çalmadan düşüyordu direkt, engelledi sanırım.Evinde görüşmek istediğini söylemişti.Ben evine gidecektim ama tek bir şey geldi aklıma,herhangi bir gerginlikte hukuken suçlu hale gelmek.Kavga etmekten çekinmem.Şöyle böyle derken bir yıl geçti.İşten güçten unuttum.Depozito miktarı 800 lira.Sözleşme tarihi 2016 eylül. Ben bunu mahkemeye versem, avukat ücreti ve hukuki süreç yönünden uğraştığıma değer mi sizce? Bu adam yaşlı zamanında bakanlığın birinde kontrölörmüş. İnşaat mühendisi.Yani bu işlerin şeytanlığını biliyor.Avukat arkadaşlar yarımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler.