Arkadaşlar merhaba
2014 yılında arkadaşımla birlikte eğlenmek amacı ile pavyonda hesabın fazla gelmesi üzerine itiraz etmem sonucunda küfür ve hakaret ile hesabınız bu ödeyeceksiniz demeleri sonucunda hesabı ödeyip dısarı cıkarken mekan sahibi ve yanında çalışan kişiler tarafından saldırıya uğradık tartışma esansında ben elime gelen cismi fırlatık kaçtıp bu cisim mekan sahibinde yuzde ız bırakmı. bize saldırmaları sonucunda elime gelen cismi kendimi korumak için attım desemde hakim inanmadı o esnada ben kactım gittim orada kalan arkadaşım fena sekılde darp edılmıs btmile giderilemez raporu var ve korkutulduğu tehdit edldiği için merdivenden düştüm diye ifade vermişti. ayrıca kavgadan sonra benden sıkayetcı olan kısı ceza evıne gırdı tekın bırısı degıl 30 40 yıla yakın cezası var. merdivenden dştüm diyen arkadaşım ben ihraç olduktan sonra olayları gercekliği ile anlatan dilekçe yazdı lakin kabul olmadı. kendisine neden doğruları anlatmadın 4 kişinin bize saldırdığını söylemedin dövüldüğünü söylemedin dediğimde korktuğunu psikolojisinin bozulduğunu ve mahkemede hakim öyle birsey sormadığı için merdivenden düştüğümü söyledim dedi ve bunar kayıt altında ben bu arkadaştan yalancı tanıklıktana dava açabilir miyim nasıl bir yol izlemem gerekli