Merhabalar bugün başıma gelen bir olayda, misafirliğe gittiğimiz evin altında bulunan bir dükkan tarafından babamın telefonu aranıyor aracı kaldırmamız yönünde ricada bulunuyor. Buraya kadar herhangi bi sorun yok ve ben inip aracı çekeceğimi önündeki aracı geri veya ileri almasını söylüyorum. Bu arada bu arkadaş oturduğu yerden fırlayıp bir daha buraya araba çekmeyeceksin gibi laflar zırvalıyor (1 kere çektim) ve beni şiddetli şekilde itince ben de olayın şokuyla napıyorsun gibisinden üstüne doğru yürüdüm dükkanında bulunan diğer arkadaşı beni çekiştirip ona dokundurtmadı bile bu hengame esnasında bu adam bana küfür etmiş ve ben duymadım eve çıktığımda akrabalarım söyledi. Bir kimsenin ailesine hele ki annesine yapılan hakarete kimse tahammül edemez en zoruma giden de bu oldu olaydan yaklaşık 8-10 saat geçti kamera olup olmadığını bilmiyorum dükkanda. Fakat benim herhangi bi hakaret veya dokunmam bile yok şahsa karşı itip kakılmak sorun değil hepimizin başına gelen şeyler fakat sonradan gidip yanına konuştuğumda delikanlılıktan bahseden bu arkadaşın küfürünü öğrenince karakola gitmeyi düşündüm. (2 kez ittiğine eminim ve hakaretinin olduğuna da emin oldum) Benim amacım ceza alması vs değil sadece bir daha başka birinin annesine veya bir yakınına küfür ederken 1 değil 5 kez düşünmesine sevketmek. Bir nevi gözü korksun istiyorum. Düşünceleriniz nelerdir?

- - - Updated - - -

Dipnot olarak; ayağımda bir ağrı var fakat arkadaşın bana tekmesi vs söz konusu değil kimsenin hakkına girmek istemem itme sırasında ters basmış olabilirim bilmiyorum bunun herhangi bi delil niteliği olabilir mi? veya kamera kaydından hakaret için şikâyetçi olabilir miyim sadece?