Günübirlik daire tuttuğum bir sitede 4 yaşındaki kızım havuza kakasini yaptı hemen yetkiliye bildirdik havuzu kapattılar (bu arada kızım bir yıldır tuvaletini söylüyordu biz ona güvendiğimiz için altını bezlemedik bu olay tatilimizin son günü yaşandı daha sonrasında kızım acillik oldu enfeksiyon kapmış büyük ihtimal havuzdan bu nedenle tutamamış tuvaletini)site yonetimi boyle durumlar icin 300 euro odenir diye karar almis bunu da site yönetimi yerinde cama aşmış o ana kadar farketmedik yazıyı bu ülkemiz şartlarında yüksek bir rakam zaten amaclarida oymuş caydırıcı olsun diye ben site yöneticisine çocuğumun böyle bir şey yapacağına hiç ihtimal vermediğini o nedenle bezleme ihtiyacı duymadığımizi belirttim istenen rakamın yüksek olduğunu daha makul bi miktar odeyebilcegimi söyledim yardımcı olmasını istedim ama ne mümkün çok katı bir tavırla karşılaştım Site yönetiminin kararı budur dedi başka bir şey olamaz dedi havuz 24 saat kapatildi ve temizlik isleminyapildi bu onlarin masrafiymis soyledigine gore simdi yasal olarak bir şeyler yapabilirmiyim bu parayi odemelimiyim bilgilendirirseniz sevinirim