İlk önce merhabalar ben yeniyim yaşımda 15 konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim 26.08.2019 tarihinde arkadaşımın sitesinde -2. katta bir kaç depo kapısı kırdık eğlencesine ben çok vurmadım fakat kamera orayı görmüyordu sadece ve sadece 2 defa tekme attım onuda bilmiyorum gaza gelme durumu vb.. çok az hasar verdim yani 27.08.2019 siteye çağrıldım ailelerimiz tarafından 4 kişiydik olayda biz 4 kapı kırmamıza rağmen 11 kapı kırıkmış ve 11 kapıda bize kaldı hiç bir kamera ispatlamıyo çünkü kör nokta sadece oraya girdiğimizi görebiliyorlar 27.08.2019'da çağrıldığımızda sitenin avukatıyla görüşmüş ve 4ümüzün 15 yaşında olduğumuz halde polisler gelmişti ki Allahtan polisler çok iyi biriydi tutanak tutarsak bizi götüreceğimizi söylediler 4 saatir ben stresteydim 11 kişiyi site yönetimi aramış 5 kişiyle iletişime geçememişler geçeceklermiş birisi şikayet ederse bireysel olarak haneye tecavüz olarak suçlu bulunurmuyum ?. yarın 2 tane marangoz çağırdık kapıları yapması için fakat şikayet ederlerse diye çok korkuyorum damga vurulacak diye yardım edebilirmisiniz. Teşekkürler.