Merhabalar Öncelikle ayrılmış olduğum iş yeri sadece 9 günlük maaşımı vermiştir Kalan prim + mesai ücreti + anlaşılan fiyatın kalan kısmını vermeyi kabul etmediği için, arabuluculuğa dilekçe verdim İlk oturuma şirket ortaklarından 2 kişi geldi fakat yetki belgesi eksikti ve uzlaşamamıştık ve 1 hafta sonrasına 2. oturum için randevu verildi 2. Oturum da karşıma diğer ortaklardan 1 kişi ve yanında getirdiği sözde danışmanı vardı Ben kabul etmedim Hem gizlilik kararı almıştık hem ilk görüşmede adı yazılan kişiler yoktu karşımda Yine uzlaşamadık Şimdi sorum şu şekilde olacak

1- 39 saat fazla çalışmayı kanıtlamak için, eski çalışandan gizli tanıklık ve bir arkadaşımı şahit olarak göstereceğim Davalı taraf kamera kayıtlarını silmiş olsa ne gibi sorunlar ile karşılaşırım ve ne yapmam gerek ?
2- Adliyeden avukat talep etme hakkım var mı ? Var ise normal avukat gibi işin peşinde durmuyorlar diye bir söylenti var Hem de bir değil bir çok kişiden duyduğum bir söylenti Ne kadar olumlu yada olumsuz olur ?
3- Diyelim ki bu tarz söylentiler doğru ! Dava açtığım zaman, dava kaç sene sürer ve az çok sonucu ne olur ve avukat tuttuğumu var sayarsak ücreti ortalama ne olur ?