Öncelikle herkese iyi günler. Antalya da üniversite okumaktayım tarihini bile net hatırlamadığım bir tarihte arkadaşlarımla beraber kaldığımız eve internet bağlattım. Daha sonra çeşitli sebeplerden evden ayrıldım arkadaşlarımda ayrıldı ve internet kullanılmadı. Birikmiş faturalar sebebiyle avukatlık oldum borcum taksitlendirildi ilk taksidi ödedikten sonra maddi durumumdan dolayı diğer taksitleri ödeyemedim. Daha sonrasında tarafıma herhangi bir dönüş sağlanmadı.Telefon numaramı değiştiğimdenmidir bilinmez mail yada posta yoluyla herhangi bir fatura almadım. Fakat bana avukat ulaştığında telefon numaram yine değişmiş olan numaraydı. Geçen aklıma gelmesi üzere kontrol ettim ve 10 adet toplamda 1200 tl yi aşkın bir fatura ile karşılaştım. Müşteri hizmetleri ile görüştüm kullanmadığım ve herhangi bir fatura bana gelmediği konusunda. Israrla ödemem gerektiği söylendi. Hatta tüm borcu demeden aboneliği iptal bile edemezmişim ve faturalandırma devam edermiş. İşin garibi ise 4 üncü aydan sonra herhangi bir fatura kesilmemiş olması. Tahaaüt bilgilerimi kontrol ettim ve 2017 den bu yana tahaaütüm yok.

Sizlere sormak istediğim tahaaütüm olmadığı halde ve bu internet kullanılmadığı halde yapılan bu faturalandırmayı ödemek zorundamıyım. Eğer değilsem hangi haklarıma dayanıp nasıl bir itiraz süreci izlemeliyim ve geri dava açabilmem mümkünmüdür.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum söylediğim gibi öğrenciyim hemde çalışıyorum bu faturayı tek seferde ödeyebilme durumum çok zor ki kullanmadığım birşeye bu meblayı ödemek gerçekten çok ağırıma gider. Sonuçta emek vererek kazanılıyor.
Tekrardan iyi günler dilerim...