Merhaba; özel bir eğitim kurumunda öğretmen olarak görev yapmaktaydım. 03.07.2017 tarihinde doğum yaptım. Okuldan 09.06.2017 tarihinde izne ayrıldım. Yani doğumdan 24 gün önce. Doğumdan 49 gün sonra işveren beni işe geri çağırdı. Gitmemem halinde işten çıkarılacağım söylendi. Maddi imkansızlıklardan dolayı işe geri dönmek zorunda kaldım. Yani doğum öncesi ve sonrasında toplam 73 gün izin kullandım. Geriye kalan izin günlerim çöpe gitti. Ayrıca raporumun devam ediyo olması sebebiyle sigortam ve maaşım ödenmedi. (İşgörmezlik parası aldığım gerekçesi gösterildi). Raporumun bittiği tarihten itibaren sigortamı ödemeye başladılar. Ayrıca günlük kullanmam gereken 1,5 saatlik süt izinlerimi de tam anlamıyla vermediler. İşten çıkacağım saatlerde önüme iş getirdiler bunuda bitir öğle çıkarsın diye. Parmak okuma sistemi, kamera kayıtları ve okulda diğer çalışan öğretmenlerle bunları ispatlayabilirim. 47 günlük sigortam, eksik aldığım maaşım ve mesailerim için Arabulucuya başvurdum. İşverenle yapılan görüşme olumsuz sonuçlandı. Bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim? Mahkemeye giderse bu dava kazanma ihtimalim nedir?