Merhaba,

Kiz arkadasimla (9 aydir gorustugumuz) aralik’ta mahkememiz var. kiz arkadasim diyorum cunku halen gorusuyoruz.

Nisan 2019’da isyerimde cikista beni karsiladi, benim evime geldi, ona tasinmami istedi, ben istemedim diye kriz gecirdi (kendisi 2 senedir psikolog tedavisi goruyor), kendini yerlere atti, bicakla bana saldirdi, cigliklar atti ve siteye polis ambulans geldi ve hastaneye goturulduk. Bu gibi krizleri daha once bircok kez yasamistik, bana saldirirken video kaydi aldim bazilarinda.

Ikimiz de darp raporu aldik. Tabi ki onunki benden kaynaklanmayan darp (ornek, tedaviyle gecirilecek basit yaralanma, cizilme vb), bende de tirnaklariyla vucudumun cizmesi kanatmasi vb.

Darp raporunun ardindan ikimiz de uzaklastirma karari aldirdik birbirimize karsi. Fakat daha aldirdigimiz gun tekrar baristik. Olay Nisan 2019’da yasandi. Su an halen gorusuyoruz. Fakat beni surekli aralik’taki mahkemeyle, beni isimden etmekle tehdit ediyor. Dolayisiyla bir nevi zorunlu olarak gorusuyorum.

Olayda sucumun olmadigindan eminim ve kendi evimde goz gore gore psikologtan terapi alan bir kadina siddet uygulamayacak kadar bilincli, kariyerli ve egitimliyim. Kendisinin kaybedecek bir seyi olmadigini, beni ise isimden edecegini surekli her tartismada whatsapp’tan ve tlfnda sozlu ifade ederek bir sekilde gorusmeye zorladi. Bir nevi tehdit. Olay gunu verdigi ifade ise tamamen gercek disi. Olay basli basina kiskanclik krizi uzerine yasandi.

Mahkeme olarak kamu davasi acmis. O, kendisinin acmadigini soyluyor.

Mahkemeye ikimiz de musteki-supheli olarak cikacagiz, ikimizin de uzerine atili suclar:

86/2
106/2
53/1

Kamu davasini kapatma ihtimalimiz var midir?

Bu davadan, ceza alma ihtimalim var midir? O zaten kendisini y da alacagi cezayi onemsemiyor da, ben magdur olmama ragmen bu suclarla suclanmaktan dolayi haksizlik oldugunu dusunuyorum.

Fikirlerinizi verirseniz cok sevinirim