Merhaba

Öncelikle konu yanlış yerde ise özürdilerim.

Uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak suçundan 1 yıl denetimli serbestlik + tedaviye ön görüldüm.
6 ay boyunca vaka sorumlusu ve diğer görüşmelere katıldım ve başlangıçta idrar tahlili vermem için hastaneye sevk edildim tahlilimi verdim.

Ancak,
Vaka sorumlusu ile görüşmeye uzak mesafeden ötürü 1 defa 1.5 saat geç gittiğim için tebliğat ile uyarı aldım
ve ben görüşmelere gitmeye devam ederken bugün bana bir tebliğat daha geldi, 18 hazirandaki tedaviye veya tahlile gitmediğinizden ötürü dosyanız kapanıp savcılığa iadesi sağlanıp kamu davası açılacaktır yazılmakta, lakin bana 18 haziranda tekrar hastanaye gitmem gerektiğini kimse söylemedi ve ilk idrar tahliline gittiğimde bana tekrar geleceksin denilmedi ilk defa böyle bir şey ile karşılaştığım için prosedörüleri bilmiyorum. ben sadece bana verilen görüşme günleri yazılan kağıdı takip ediyordum ve katılıyordum, görüşmeler haricinde hastaneye ilk idrar verme dışında hastane ilgili tekrar işlem olacağı veya gitmem gereken gün hakkında kimse bilgi vermedi ki bana

Denetimli serbestlik sayesinde Uyuşturucudan arınmaya çalışıyorken ve denetimlik süresince hiç kullanmamayı başarmışken, kendimi topluma kazandırmış aileme sahip çıkmaya başlamışken bu şekilde iradem kırılmaktadır ne yapacağımı bilmiyorum. bana infaz kurumuna dilekçe ver deniliyor ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olun denetimli tedavimin devam etmesini istiyorum buna ihtiyacım var, denetimli serbestliğine vaka sorumlusu ile görüşmeye gittim tebliğatı gösterdim yalvar yakar rica ettim yapmayın diye dinlemedi bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi