Gittigidiyor.com E-ticaret internet sitesinden Bebek Bezi araştırırken uygun Fiyatlı olan mağazadan alışverişi kendime ait kredi kartımla gerçekleştirdim siparişi verdikten 6-7 saat sonra satıcı mağaza olduğunu belirten kişi cep telefonumu aradı gittigidiyor internet sitesi komisyon kesmekte parayı banka hesabıma yollarsanız biraz daha indirim yapıp size kargo firması ile gönderirim dedi bende kabul ettim bu şekilde bu şahıstan alışveriş yaptım ama aradan 5 ay geçtikten sonra cep telefon numaramdan arandı polis ve ifade verdim savcılık taki iddanamede kredi kartı çalınan şahıs şikayetçi olmuş ve savcı inceleme yaptığında o kişinin kartından amazon.com.tr adlı siteden alışveriş yapılmış bu alışverişten benim şahsımın ev adresime bebek bezini satan kişi çalıntı kartlarla alıp gönderiyormuş ürünleri ben bu şekilde ifademde anlattım olayı ama savcılık incelemiş ifademi yeterli bulmamış adıma mahkeme açılmış istanbul 6.asliye ceza mahkemesinde ben şimdi ne yapmalıyım sizce avukat tutmam gerekli gibi görünüyor çünkü suçlama nın karşılığı 3 yıldan 6 yıla kadar hapis ve Kendim devlet memuru olduğum için memuriyetten men daha önce ne sabıka kaydım var nede başka bir suça karışmışlığım hayatımda ilk kez böyle bir olay başıma gelecek öğrendimde uykularım kaçtı sizden ricam böyle başından benzer bir olay geçiren varmı şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim