Herkese hayırlı günler dilerim, 01.07.2019 günü 2012 Model kapıları, farları, koltukları, kaputu sökük, motor parçaları eksik olan Porshe Panemara marka bir aracın ihalesine girmek üzere sanayi sitesi içerisinde bir yere gittim, burada mafyavari takılan kimseler bulunuyordu, icra müdürü aracın ihalesine teminat yatırmak isteyen var mı şeklinde çağırdığında, bende katılmak istediğimi söylediğimde yanıma gelen 8-10 kişilik grup ihaleye girmem halinde kötü sonuçlarının olacağını söyledi, bende gireceğimi beyan ettim ve de girdim, ancak tehditlerle bana pey sürme olanağı vermediler ve ihale başlangıç bedeli 76000 idi aracı 79000 tlye aldılar, daha sonra yapmış olduğum araştırmalarda araca farklı icra müdürlüklerinde 2 ayrı bilirkişi yapıldığını, ilk bilirkişi raporunda aracın motorunun yerinde ve eksiksiz olduğu, fotoğraflarının mevcut olduğunu gördüm, aradan bir kaç ay sonra ve satışın olduğu icra Müdürlüğünün yaptırdığı bilirkişi de ise motor parçalarının eksik motor bloğunun yerinde olmadığı yazıyor, bende bu eksikliği bilerek bu ihaleye girdim, Sorum ihalenin feshi davası açabilirmiyim ve nasıl bir yol izlemeliyim,,, vereceğiniz cevaplar için çok teşekkürler