Merhaba, izninizle bir soru sormak istiyorum.

Kiracı olarak ikhamet ettiğim dairemde 1.5 yıl geçti. Kira sözleşmelerimizi yıllık olarak yaptık ve bu 2.sözleşme dönemim.
Ara ara kiralarımı geç yatırdım, ve çoğu kezde en az iki kira peşin verdim.
Durum böyle olunca ev sahibide çıkmam için noterden ihtar göndermiş.
Şöyle;
"1,5 yıldır kira olarak bulunduğunuz taşınmazımı özellikle yaz aylarında (eşiniz memlekete gittiğinde) kötü amaçlarla kullandığınız, bina sakinleri, kamera kayıtları ve tarafımdan tespit edilmiştir. Daireye hergün farklı farklı adamlar ve kadınlar girmektedir. "

Bakın bu cümle yazmakta ihtarda. Ve yine görüşmelerimde şöyle bir cümle var, "3 gün önce 14 yaşında lise üniforması üstünde küçücük bir çocuğu bir adamla evine zorla soktuğunu gördüm ! " İftira atıyorsunuz da çocuk istismarı nasıl bir iftira, Allah'tan dahi korkunuz yokmu sizin ?? Görüntüleri istiyorum vermiyorlar.

Şimdi birincisi, apartmanda her katta bir kamera var ve benim bu konuda yazılı bir iznim yok. Kameralardan bir tanesi karşı dairemdeki kapının üstünde ve net bir şekilde benim
dairemin içini görüyor. Özel hayatımın gizliliğini hiçe sayıyorlar. Ve bunu kendi dairelerinde keyfii olarak izleyip keyfii olarak kayıt altına alıyorlar.

İkinci olarak, bu görüntülerin asla gerçekliği yok ve iftira attılar.

Üçüncü olarak, bu iftiralarla aile içindeki huzurum bozuldu. Eşimle kavgalar ettik ve neredeyse ayrılma noktasındayız. Çünkü var olduğunu söyledikleri görüntüleri vermiyorlar ve eşime ispatlayamıyorum.

Konuyu apartmandaki esnaflar ile görüşmeye gittim dün, 6 kişi apartman içerisinde beni darp etti. Tehdit ettiler haksız yere.

Burada benim anlayamadığım çok büyük bir oyun ve plan var.

Bu konuda ne yapmam gerekiyor, bana değerli önerilerinizi verirseniz çok mutlu olurum.

Teşekkür ederim,