Merhaba ;

Siğorta hastanesinde göz polikiliniğinde muayene olmayı beklerken bizi ölçüme gönderdiler. Ölçüm yerinde 2 adet ölçme sırasında beklerken hastalardan biri yan sıradan benim önüme geçti birşey demedim ölçümden sonra tekrar muayene sırasında beklerken önümde sırada ölçüm yerinde benim önüme geçen hastanın hanımı varmış hanımı gitmiş adam gelmiş ben adamın yanına geçtim bana kabadayı kabadayı sen benden sonrasın dedi bende sen ölçme yerinde benim önüme geçtin ben birşey demedim dedim.biz adamla sıra yüzünden tartışırken kalçasıyla bana vurdu seni öldürürüm kafanı gözünü patlatırım beni dışarda bekle seni mahvedecem sen burda bayanlarıda taciz ediyorsun dedi. Ben nasıl konuşuyorsun böyle birşey yok dedim. Bende sendenmi korkacam beklerim dedim tartışma bitti ve ayrıldık.polikiliniğin önünde beklerken doktor dışarı çıktığında hocam sıra yüzünden kavga edecek duruma düşüyoruz herkesin sıra numarasıyla çağıramazmısınız dedim doktor yapacak birşey yok diyerek eliyle durumu anlattı. Herkes polikiliniğin önünde beklerken tartıştığım şahıs benim önüme gelerek elini duvara yasladı beni içeriye girmesin diye ben birşey demedim dururken bir anda beni itti bende sen kimsin de beni itiyorsun diyerek yumruk attım o da bana tekmelerle saldırırken ben ona tekrar yumruk vurdum hastane güvenliği bizi kollarımızdan tutarak nöbetçi hastane polisine götürdü.

İkimizde karakolda ifade verdik.
Ben birgün sonra hastaneye gittim olay yerini gösteren kamera kayıtlarını dosyaya eklettim.
Polikilinik sekreteriyle görüştüm abi senden sonra bir bayan geldi benim hiçbir suçum olmadığını oda söylemiş adan onu tahrik etti sürüştü demiş. Sekreter isminide almamış. Hasta Listeside yasak olduğu için vermediler.
Güvenliklerle görüştüğümde adamın karısı bırak boşver uğraşma demiş adama.

Olaydan bir kaç ay sonra uzlaştırmacı aradı adamla biz uzlaştık ama olaydan sonraki ifadede karakoldaki polis tek olan olayda 2 farklı dosya açmış. Kasten adam yaralama ve cinsel taciz.Uzlaşma sadece adamla aramızda kasten adam yaralamada olmuş diğer dosyadaki kadının da idadesinde cinsel taciz yaptı diyerek iftira atmış. Uzlaştırmacı uzlaşma kağıdında kadınında imzasının olduğunu söyledi.Karşı tarafta öyle biliyormuş uzlaştırmacıyı aramışlar bize dava kağıdı geldi diye.
Savcı dosyayı kamera kayıtlarını incelemiş ben kadına sırada beklerken temas etmemişim ama kadın o biraz öne gidince bende gitmişim ona yaklaşmışım.cinsel amellerimi gerçekleştirmişim nasıl böyle bir kanıya vardıysa sonuçta sıradayız. arkasından Kadın kocasına söylemiş. Böyle bir olayda kadının hemen tepki koyması gerekmezmi madem kocası benim önüme geldi bana müdahelede bulunması gerekmezmi sen böyle yapıyorsun diye adam 10-15 dakika sırada öyle durmuşuz sonra biz adamla sıra yüzünden tartışınca söylüyor bana.Savcı beni resmen suçlu gibi yapmışım gibi bir iddaname hazırlanmış.

Şuan 5. ayda mahkeme olmuş tebligatta gelmedi karşı tarafada gitmemiş kimsenin davadan haberi yok uzlaşmayla her iki tarafta dosya kapandı diye düşünürken ben e-devlette gördüm 10.aya duruşma günü verilmiş. Ben üzerime atılan bu iftiradan suçtan nasıl kurtulabilirim. Ne yapmam lazım mutlaka avukat tutmalımıyım.

Kendimi Suçsuzluğumu ispatlayıp maddi manevi ve iftiradan dava açabilirmiyim.
Ceza alırsam sicilimde oluşacak leke ve işimden olma durumum var.

Çok geniş kapsamlı yazdım okuyanlar çok teşekkürler. Cevaplarınızı bekliyorum.