Merhabalar iyi çalışmalar
Nasıl baslamaliyim bilmiyorum . İs yerimde bir iftiraya suclamaya maruz kaldim . İftira atildigini kanitlamak içinse bana suclamada bulunan kisiyle telefon konusmasini ses kaydina aldim. Yalniz telefonda suclamaya devam etti iftira attigini kabul etmedi üstüne birde serefime haysiyetime onuruma hakaret etti. Bunları duydugunda bende hakaret küfür etmeye basladim . Ben evli ve bir kiz babasiyim . bu tur hakaretleri kaldirabilecek biri degilim .Ses kaydi aldigimi kisi zaten biliyormus bunu sonradan mesajla bi baskasina bildirmis bu yuzden itiraf etmedigini dusunuyorum . Ve bu kayitlari benim amirim istedi . Bu konusmalarla seni savunacagiz ilk o hakaret seni tahrik etmis bizde bu sekilde savunacagiz seni doye kayitlari benden aldi . Boylelikle bir 3. Kisi eline gecmis oldu . Sadece kendimi ifade etmek kanitlamak icin paylastim ancak bu kayit karsi tarafa kadar ulasmis olabilir . Ancak suan bu kisi beni dava etmekle kisi hak ve ozgurlugunu kisitlamak ozel hayatin gizliliği gibi sebeplerden dava edecegini ogrendim . İftira attigini kanitliyamadigim gibi birde davalik olacagim gibi . İnanin cok magdur oldum . Ki ses kaydinin suc oldugunu bilmiyordum . Bunu soylemek sucu tabikide affettirmiyor yada hafifletmiyor ancak ben sadece masum ve magdur oldugumu kanitlamak icin gerek duydum .
Bu durumda ne yapmam gerektigini inanin hic bilmiyorum avukat tutucak kendimi savunabilecek kadar bi param yok hic param yok . Olayi kisa ozetle bu sekilde anlattim yardimci olabilir ve fikir verebilirseniz inanin cok minnettar kalirim . Once isimden olacagim icin korkmaktaydim simdi davalik olacagim icin . Sucsuzken suclu oldum .nasil bir yol izlemeliyim ne yapmaliyik lutfen bir fikir verin
Simdiden cok tesekkurler