+ Konuyu Yanıtla
1 den 7´e kadar toplam 7 ileti bulundu.
    Nerede
    https://t.me/pump_upp
    İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Eşim Benden Ayrılmak İstiyor 2 Çocuğum İçin Uğraşıyorum Ama Başaramadım Bana Yardım Edin

Eşimle Şuan Ayrıyız

8 Yıl Tanışma ve birliktelikten sonra eşimin ailesi karşı çıktı eşimin rızası ile sonra Evlendik neredeyse 3 Yıl Olmak üzere ve bu evliliğimizden 2 tane çocuğumuz var oğlum 2 yaşında kızım 4 aylık
    Eşim ve eşimin ailesi dindardır ilk çoçuğumuz dünyaya gelmeden eşimin ailesinin yakınında bir ev tuttuk eşimin ailesi beni sevmezdi eşimi kandırıp evlendiğimi düşündüler ve dinen eşimin aklına girdiler 2 yıl yakınlarında ikamet ettik bu süre zarfında evimizde hep tartışmalar yaşandı ve eşimi üzdüm sonrasında düşündükce komplo olduğunu sanıyorum
    birgün eşimle sözlü tartıştık eşimin babası eşimi ve çocuklarımı alarak kendi evine götürmüş akşam kayınbabamın evine gittim zile basarak medeni olarak eve girdim eşim benden boşanacağını söyledi bende çocuklarımı ayıramazsın şeklinde tartışma esnasında eşimin babası polisi arayarak damadım evimi bastı beni kızımı herkezi ölümle tehtit ediyor yardım edin demiş eve otururken polis geldi ifadeye gittik kayınbabamda darp yada rapor yok ifadesini karakolda verdi çıktı üzerimde herhangi bir suç aleti ( Çakmak anahtar ) hariç olmadığı görüldü ifademde sinirle bazı şeyler söylemiş olabilirim ama ben zorla girmedim zile bastım onlarda olayın etkisiyle sinirli olup bana ceza aldırmak için yapmış olabileceklerini söyledim ve şikayetci olmadım
    Aynı gün Akşam Aile büyükleriyle eşimi ikna ettik ve evimize geldik eve geldik ama eşim benden ayrılmak için delil kanıt şahit için geldiğini sonradan öğrendim Kayınbabamın şikayetinden 1 ay kadar eşimde evimizde yaşadık sürekli ailesine giderek beni tahrik ettiler telefonda kayıt almışlar ben oraya gitmesini istemiyordum oda oraya gidince kızacağımı ve delil olacağını düşünerek bunları yaptı ailesiyle birlik olarak beni boşamaya karar verdiler ve başladılar
    Eşimi şiddet uygulamadım bunu kanıt yada rapor yok sözlü ifadesi hariç
    bir avukata danışarak psikolojim bozuldu korkuyorum sözlü olarak eşim beni ölümle tehtit ediyor çocuklarımız kaçıracak beni yada ailemi çocuklarımı öldürecek v.b gibi sebepler göstererek hakkımda karakola şikayette bulunup koruma kararı aldırdı bana 1 ay uzaklaştırma kararı verildi sonrasında bir avukat tutara boşanma davası açacağı iletildi bende avukatıyla görüştüm anlaşmalı boşanma istiyorsa hiç birşey vermem benim suçum yok çocukların nafakası hariç kabul ediyorsa gelsin yoksa kabul etmiyorum dedim eşim tüm şartları arabayı verirsen kabul ederim demiş bende onuda vermiyorum yargı versin ozaman alırsın dedim
    3 yıllık evliliğimizde eşimin ailesi yüzünden tartıştığımızı 5-6 tane şahidimiz var mahkemeyede geleceklerini ilettiler evinde durmadığının şahitleri var ailesinin hayatımıza müdahale ettiğinin şahitleri var
    ben 2 yavrum için uğraşıyorum eşim evden gittiğinden bu yana 15-20 tane tanıdık akraba dost arabulmak için gittiler ama herkeze kapı kapandı ailesi kesinlikle dönmeyecek şeklinde bilgi verdi herşeyi söylemelerine rağmen eşimin annesi babası destek olmadı tam tersi yuvam yıkılması için ne gerekiyorsa yapıyorlar ben eşimi çok seviyorum bununda 11 yılda çok şahidimiz var

mahkeme sürecinde beni neler bekliyor
    ne yapmam lazım eşimi eve döndüre bilmek için ben yuvamın yıkılmasını istemiyorum ve hala mücadele ediyorum
    eşim kararını vermiş dönmeyecek yargı beni dinler eşimin eve dönmesi için bana yardımcı olabilirmi
    bana yardımcı olursanız sevinirim biraz uzun oldu ama kusura bakmayın
    eşim öğretmen 2. çocuğumuzdan dolayı ücretsiz izinde
    benimde ocak ayında açtığım şahıs firmam var Gelirim çok iyi değil

Hukuki NET Güncel Haber

Eşim Benden Ayrılmak İstiyor 2 Çocuğum İçin Uğraşıyorum Ama Başaramadım Bana Yardım Edin konulu yargıtay kararı ara
    Eşim Benden Ayrılmak İstiyor 2 Çocuğum İçin Uğraşıyorum Ama Başaramadım Bana Yardım Edin konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    istanbul, bakırköy, Türkiye.
    İletiler
    1.420
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Eşim Benden Ayrılmak İstiyor 2 Çocuğum İçin Uğraşıyorum Ama Başaramadım Bana Yardım Edin

Yapacağınız şey acil bir şekilde avukat tutmak. Vereceği cevap dilekçesinde boşanmak istemediğinizi, eşinizi sevdiğinizi ancak boşanmada daha fazla kusurlu olduğunu iddia ederek gerekli delillerle ispatlamak. Ayrıca tavsiye olarak eşinizle fazla muhatap olmayın. Zira boşanma davalarında kadın ne isterse erkeği öyle yönlendiriyor. Yani sizi istediği yere bir şekilde getiriyor. Bu nedenle en iyi yapılacak şey hiçbir şey yapmamaktır şeklindeki hukuki değil ama mesleki tavsiyemi düşünün.

Eşimle Şuan Ayrıyız

8 Yıl Tanışma ve birliktelikten sonra eşimin ailesi karşı çıktı eşimin rızası ile sonra Evlendik neredeyse 3 Yıl Olmak üzere ve bu evliliğimizden 2 tane çocuğumuz var oğlum 2 yaşında kızım 4 aylık
    Eşim ve eşimin ailesi dindardır ilk çoçuğumuz dünyaya gelmeden eşimin ailesinin yakınında bir ev tuttuk eşimin ailesi beni sevmezdi eşimi kandırıp evlendiğimi düşündüler ve dinen eşimin aklına girdiler 2 yıl yakınlarında ikamet ettik bu süre zarfında evimizde hep tartışmalar yaşandı ve eşimi üzdüm sonrasında düşündükce komplo olduğunu sanıyorum
    birgün eşimle sözlü tartıştık eşimin babası eşimi ve çocuklarımı alarak kendi evine götürmüş akşam kayınbabamın evine gittim zile basarak medeni olarak eve girdim eşim benden boşanacağını söyledi bende çocuklarımı ayıramazsın şeklinde tartışma esnasında eşimin babası polisi arayarak damadım evimi bastı beni kızımı herkezi ölümle tehtit ediyor yardım edin demiş eve otururken polis geldi ifadeye gittik kayınbabamda darp yada rapor yok ifadesini karakolda verdi çıktı üzerimde herhangi bir suç aleti ( Çakmak anahtar ) hariç olmadığı görüldü ifademde sinirle bazı şeyler söylemiş olabilirim ama ben zorla girmedim zile bastım onlarda olayın etkisiyle sinirli olup bana ceza aldırmak için yapmış olabileceklerini söyledim ve şikayetci olmadım
    Aynı gün Akşam Aile büyükleriyle eşimi ikna ettik ve evimize geldik eve geldik ama eşim benden ayrılmak için delil kanıt şahit için geldiğini sonradan öğrendim Kayınbabamın şikayetinden 1 ay kadar eşimde evimizde yaşadık sürekli ailesine giderek beni tahrik ettiler telefonda kayıt almışlar ben oraya gitmesini istemiyordum oda oraya gidince kızacağımı ve delil olacağını düşünerek bunları yaptı ailesiyle birlik olarak beni boşamaya karar verdiler ve başladılar
    Eşimi şiddet uygulamadım bunu kanıt yada rapor yok sözlü ifadesi hariç
    bir avukata danışarak psikolojim bozuldu korkuyorum sözlü olarak eşim beni ölümle tehtit ediyor çocuklarımız kaçıracak beni yada ailemi çocuklarımı öldürecek v.b gibi sebepler göstererek hakkımda karakola şikayette bulunup koruma kararı aldırdı bana 1 ay uzaklaştırma kararı verildi sonrasında bir avukat tutara boşanma davası açacağı iletildi bende avukatıyla görüştüm anlaşmalı boşanma istiyorsa hiç birşey vermem benim suçum yok çocukların nafakası hariç kabul ediyorsa gelsin yoksa kabul etmiyorum dedim eşim tüm şartları arabayı verirsen kabul ederim demiş bende onuda vermiyorum yargı versin ozaman alırsın dedim
    3 yıllık evliliğimizde eşimin ailesi yüzünden tartıştığımızı 5-6 tane şahidimiz var mahkemeyede geleceklerini ilettiler evinde durmadığının şahitleri var ailesinin hayatımıza müdahale ettiğinin şahitleri var
    ben 2 yavrum için uğraşıyorum eşim evden gittiğinden bu yana 15-20 tane tanıdık akraba dost arabulmak için gittiler ama herkeze kapı kapandı ailesi kesinlikle dönmeyecek şeklinde bilgi verdi herşeyi söylemelerine rağmen eşimin annesi babası destek olmadı tam tersi yuvam yıkılması için ne gerekiyorsa yapıyorlar ben eşimi çok seviyorum bununda 11 yılda çok şahidimiz var

mahkeme sürecinde beni neler bekliyor
    ne yapmam lazım eşimi eve döndüre bilmek için ben yuvamın yıkılmasını istemiyorum ve hala mücadele ediyorum
    eşim kararını vermiş dönmeyecek yargı beni dinler eşimin eve dönmesi için bana yardımcı olabilirmi
    bana yardımcı olursanız sevinirim biraz uzun oldu ama kusura bakmayın
    eşim öğretmen 2. çocuğumuzdan dolayı ücretsiz izinde
    benimde ocak ayında açtığım şahıs firmam var Gelirim çok iyi değil

Nerede
    Samsun
    İletiler
    35
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Eşim Benden Ayrılmak İstiyor 2 Çocuğum İçin Uğraşıyorum Ama Başaramadım Bana Yardım Edin

Davayı hangi gerekçe ile açacak ki? Gerekçeleri ispatlayaak delil veya tanıkları var mı? Hanginizin delil ve tanıkları daha etkiliyse o yönde karar çıkar.

İlle boşanıcam derse gerekçeleri ispat etmesi gerekecek. Bu sürede sizde boşanmak isterseniz gerekçelerininiz ispat etmeniz gerekecek. Tanıklar ve deliller çok önemli oluyor bu durumda sanırım.

Nerede
    İzmir
    İletiler
    4.436
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Çekişmeli boşanma davası en az 3 yıl sürer. Dava süresince sadece çocuklara değil, eşinize de tedbir nafakası ödersiniz. İstediği arabanın değeri ne, ne zaman alındı bilemiyorum ama sanki arabayı vererek anlaşmalı boşanmak maddi açıdan daha avantajlı olabilir.

Eğer araba evlilik sırasında alınmışsa, edinilmiş mal olarak yarısının değeri eşinize ait.
    Eşinize 36 ay boyunca 500 TL'den nafaka bağlansa 18.000 TL eder.

Arabanın yarı değeri 18.000 TL'den yüksek değilse, arabayı verip eşinize nafaka ödemeyecek şekilde anlaşmalı boşanmak daha makul.
    Yazdıklarım "hukuki tavsiye" değil, "hukuki bilgi"dir.

Bu hukuki bilgilerin, mevzuat veya içtihat değişikliği nedeniyle zaman içinde güncelliğini yitirebileceğini, sizin hukuki probleminize bire bir uymayabileceğini unutmayın. Hukuki sorununuz hakkında en doğru danışmanlığı vekalet vereceğiniz avukattan alabilirsiniz. İnternetten veya başka yerlerden öğrendikleriniz ile yürüteceğiniz hukuki işlemlerde hak kaybına uğrayabilirsiniz.

Av. Yusuf Selçuk ATEŞKAN - www.ateskanhukuk.com

Nerede
    İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Mrblar Bilgileriniz İçin Öncelikle Tşk Ederim
    Avukat Tuttum Bir Abimiz Mahkeme Kağıdı gelene Kadar Bana Vekalet Verme Belki Düzelir Yada Anlaşmalı Boşanma Olur diye bekliyoruz Karşı taraf Dava açmış Hepsinde Sözlü İtam ve neredeyse Hep eski Yıllar da olan şeyleri söylemiş hiçbirinin kanıtı delili raporu yok son yaşanan olayda söz de rapor almış darp raporu ama ben darp etmedim yalan söylediklerini düşünüyorum kötü bir alışkanlığım yok ( sigara hariç ) alkol kullanmadım dost hayatı yaşamadım yani kısacası normal evinden işine işinden evine giden bir insanım eşimin evinde yaşamadığını 4 tane aile şahidimiz var evimizde gelirlerdi sürekli çat kapı her geldiklerinde evde göremezlerdi + faturalarımız çok düşük diğer dairelere doğalgaz 400-600 gelmiş benim en yüksek faturam 200 TL Gelmiş ve bu ev 2 çocuklu yine evine bakmıyor diye itamda bulunmuş evimin olduğu mah. deki market harcamalarım belli asgari ücretin üzerinde sadece market harcaması yapmışım eşim devlet memuru evin tüm hesap v.s işleriyle ben ilgilendiğim için maaşını açıklama yazmadan sürekli bana gönderirdi bende gereken neyse yapardım maaşımı zorla aldı 3 yıldır demiş kendi gönderdi açıklamada hiç birşey yazmıyor yani kısacası 6284 nolu yasa kadına ne hak veriyorsa hepsini sonuna kadar zorluyor hiç bir suçum olmadığı için sürekli açık arıyor ramazan bayramının 2. günü çocuklarımı özledim whatsapdan mesaj attım çocuklarımı özledim görebilirmiyim diye 2 seferde aradım ne cavap yazdı ne de telfonu açtı bir akrabası aradı çocukları gördüm ardına gidip eşim beni uzaklaştırma kararı var rahatsız ediyor korkuyorum diyere 1 ay uzaklaştırma kararı bitmeden +3 ay daha almış 11.06.2019 'da karakoka çağırıldım iş yerim var gelirin giderin ne neyin var neyin yok gibi sorular sorup ifademi aldılar çocuklarımla sınayıp zor duruma sokmaya çalışıyorlar ramazan bayramının 2. gününen sonra eşimle hiç bir iletişimim olmadı numarasını bile sildim olurda yanlışlıkla ararım diye
    Bana yardımcı olun tavsiye öneri verin nasıl çıkarım bu işten yardımcı olun lütfen

- - - Updated - - -

Mrblar vermiş Olduğunuz bilgiler için tşk ederim

Mahkeme Kağıdı Gelmedi dava 29.05.2019 'da açılmış ertesi gün Ben e-devletten görünce gidip adliyeden aldım Boşanmak İstemli,Velayet,Tazminat ve Tedbir Daha Yazıyor mahmeye başvurdukları kağıtta geçmiş 1-3 yıl arası olayları anlatmış beni kötülemiş psikolojik sorunlarım olduğuna yöneltmiş ne doktora gittim nede öyle bir sorunum var ailesini sevmediğim her fırsatta engel olduğumu ailesini ve kendisini çocukları öldürmekle sürekli tehtit etmişim çaresizlikden gidememiş buna benzer saçma sapan şeyler yazıyor eşim öğretmendir bide okul öncesi burada yazanları okuyunca kanım dondu ne yapacağımı bilemedim maddi manevi tazminata girmiyorum bile uçurum rakamlar istemiş allah'a şükür ispat edeceğiz korkumuz yok onun şahitleri ailesi ve ailesinin apartmanında oturanlardır sanırım dışardan yalancı şahit bulmadılarsa çok şahidi olacağını sanmıyorum ama benim 4 tane aile şahitim 3 tane de arkadaş şahidim var

- - - Updated - - -

mrblar Öncelikle Vermiş olduğunuz bilgiler için tşk ederim
    arabayla ilgili şöyle bir durum var evlendiğimizin ilk aylarından bankadan kredi çekildi eşim tarafından devlet memuru olduğu için ihtiyaç kredisi araba almak için babamın hesabına açıklamasız gönderildi abimde arabasını bize verdi ama resmi değil araç abimde ama biz kullandık eşim burada yine bana zorla araba için kredi çektirdi demiş kayıtlarda arabayla alakalı birşey yok + araba alındı ama kayıt abimdeydi 2 yıl boyunca resmi kayıt yok sadece fotoğraf hariç hiçbirşey yok arabayı 28.04.2019 tarahinde kanunun üzerime aldım eşim 20.05.2019 tarihinde evi terk etti ve 29.05.2019 'da dava açtı Sonra Arabaya Tedbir Koydurdu Baktı mevzu uzayacak 2-3 yıl dava sürecek sonra anlaşalım dediler eve geldiler evden salon ve oturma mobilyasını bana bırakarak evde ne varsa ( Çay +Şeker çay bardağı ) Ona kadar alıp gittiler bana sadece 2 takım mobilya kaldı ısrarla arabayı istiyorlar ver sözde vazgeçeğiz diyorlar benim iş yerim var + araba iş yerime kayıtlı tamam dedim allahtan arabada trafik cezası varmış noterde abine devredecektim cezadan dolayı devredemedim sonradan öğrendim tedbiri kaldırıp arabayı devretip ardına şikayet edip tedbirli malı kaçırıyor diye şikayet edeceklermiş yani sağ gösterip hep sol vurmaya çalışıyorlar 11.06.2019 eşimin avukatı aradı anlaşmalı boşanalım şu araba işini çözelim diye tmm dedim gittim protokol yaptı hepsi gizli kapaklı ileriye dönük beni maddi manevi sıkıntıya sokacak şekildeymiş avukatıma götürdüm hepsini anllattı yıkıldım bir örnek söliyeyim çocuğun sağlık ve özel giderli her zaman babadan karşılanacak nafakadan düşülmeycek ileride eş problem yaşaması durumunda maddi manevi hakkı saklı kalacak gibi gibi bir protokol çocuğun görüş günü ay içerisinde belirlenecek 1 gün yazıyor hangi gün oda belli değil yani bitirmek için var gücüyle uğraşıyor bizde protokol yaptık onların yazdıklarını açıklayıcı şekilde ayda 1 gün değil bir hafta sonu cumartesi pazar annede sonraki hafta babada diye dini bayramlarda 1 bayram annede diyer bayramda babada diye çocuklarımın yaşı küçük birisi 4 aylık diğeri 2 yaşında bana kanunen vermeyeceklerini biliyorum ama unutması için elinden geleni yapıyor eşim 4 aylık çocuk imkanı yok hatırlaz da 2 yaşında aklı yeni yeni ermeye başlayan çocuğumu bile göstermek istemiyor erkek çocuğumun saçları omzuna kadardı geçenlerde akrabası getirdi makinayla 0' sıfıra vurmuşlar hemen fotoğrafladım dedim 10 tl paranız yokmu bu çocuğu evde makasla kestiniz bu hale getirdiniz akrabası annesi yaptı çocuğu değilmi istediği gibi keser dedi bu işler ne zor işlermiş ya sürekli iftira atılıyor sürekli uzaklaştırma kararı alıyor çocuğumla sınayıp şikayet ediyor bunu yapan bir eğitimci devlet memuru öğretmen hemende okul öncesi ögretmeni

Nerede
    İzmir
    İletiler
    4.436
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Hakim çocuklar ile ilgili düzenlemelere (kişisel ilişki zamanları ve süresi) müdahale eder.
    Siz maddi konularda anlaşın, yoksa çekişmeli boşanmada maddi ve manevi çok daha büyük sıkıntılar yaşarsınız.
    Yazdıklarım "hukuki tavsiye" değil, "hukuki bilgi"dir.

Bu hukuki bilgilerin, mevzuat veya içtihat değişikliği nedeniyle zaman içinde güncelliğini yitirebileceğini, sizin hukuki probleminize bire bir uymayabileceğini unutmayın. Hukuki sorununuz hakkında en doğru danışmanlığı vekalet vereceğiniz avukattan alabilirsiniz. İnternetten veya başka yerlerden öğrendikleriniz ile yürüteceğiniz hukuki işlemlerde hak kaybına uğrayabilirsiniz.

Av. Yusuf Selçuk ATEŞKAN - www.ateskanhukuk.com

Nerede
    İletiler
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Mrblar Öncelikle Vermiş Olduğunuz Bilgiler İçin Tşk ederim Uyaptan biraz önce şu belgeye ulaştım

DAVA TARİHİ : 29/05/2019
    Mahkememize Tevzi edilen dava dilekçesinin Mahkememize kaydı yapıldı.
    GEREĞİ DÜŞÜNÜLDÜ:
    1- Dava dilekçesinin HMK'nın 119/b-c-ç-ğ-h bendlerinde düzenlenen zorunlu unsurları içerdiği anlaşılmakla dava dilekçesinin kabulüne,
    2- Davanın Boşanma davası olarak yürütülmesine,
    3- Davanın yazılı yargılama usulüne göre yürütülmesine,
    4- HMK'nın 122. maddesine göre dava dilekçesinin ve eklerinin bir örneğinin davalıya tebliğine masrafın gider avansından karşılanmasına,
    5- Davalı tarafından cevap dilekçesi verildiği takdirde cevap dilekçesinin ve eklerinin HMK nın 126/4 maddeleri uyarınca davacıya tebliğine, masrafın gider avansından karşılanmasına,
    6- Davalının HMK nın 129/2 maddesine göre cevap dilekçesinde dayandığı delillerinin toplanması hususunun dilekçeler aşamasının tamamlanmasından sonra uyuşmazlık konusu vakıalar tespit edildikten sonra celbi hususunun değerlendirilmesine,masrafın gider avansından ya da HMK nın 324. maddesi gereğince davalı tarafça karşılanacak delil avansından karşılanmasına,
    7-Taraflarca HMK 136. maddesi gereğince sunulacak cevaba cevap ve ikinci cevap dilekçelerinin HMK 136/2 maddesi yollamasıyla HMK 122 ve 126/4 maddesi gereğince davacıya ve davalıya tebliğine, masrafın gider avansından karşılanmasına,
    8- Dilekçeler aşamasının tamamlanmasından sonra, ön inceleme aşamasında HMK nın 138. maddesi gereğince dava şartları ve ilk itirazların dosya üzerinden değerlendirilmesi sonucu nihayi bir karar verilemez ise ön inceleme aşamasının duruşmalı yapılarak, duruşma gününün bilahare belirlenmesine ve belirlenen günün taraflara tebliğine, masrafın gider avansından karşılanmasına,
    9- Tarafların Sosyal Ekonomik Durumlarının tespiti için ilgili yerlere müzekkere yazılmasına, varsa masrafın gider avansından karşılanmasına,
    10- Davacı vekilinin 6284 sayılı yasa uyarınca tedbir talebinin kabulü ile 6284 sayılı yasanın 5-1/a, c, maddeleri uyarınca takdiren 3 ay süre ile koruma kararı verilmesine, bu konuda ara karar yazılmasına,
    11-Davacı ve davalı tarafın SGK kayıtlarının UYAP sisteminden alınmasına,
    12-Davacının çalıştığı kuruma müzekkere yazılarak hangi tarihler arasında çalışıp çalışmadığı, işden ayrılmış ise hangi tarihte ayrıldığı, kıdem tazminatı veya başkaca herhangi bir ödeme yapılıp yapılmadığı, çalışıyor ise aylık geliri, ek ödemeler, yaptığı fazla mesai, aldığı ikramiyeler ve buna ilişkin maaş bodrosunun çıkartılarak gönderilmesinin istenmesine, masrafın davacı tarafindan yatırılan avanstan karşılanmasına,
    12-Üzerine tedbir konulması istenilen araç dava konusunu oluşturmadığından HMK'nun 389/1.md.gereğince ihtiyati tedbir talebinin reddine, REDDEDİLEN ihtiyati tedbir talebi hususunda HMK 391/son fırkası gereğince 2 hafta içinde Konya Bölge Adliye Mahkemesine İstinaf yolu açık olmak üzere dosya üzerinden yapılan inceleme sonucunda tarafların yokluğunda,
    Tensiben karar verildi. 30/05/2019

Üzerimdeki Araca tedbir konmadığını görünüyor doğrumudur borçlarımdan dolayı icraya düşmek üzereyim aracım gidecek satsam sıkıntı yaşarmıyım bu süreçte

+ Konuyu Yanıtla

Bu sayfada bulunan kavramlar:

https:www.hukuki.netshowthread.php147055-Esim-Benden-Ayrilmak-istiyor-2-cocugum-icin-Ugrasiyorum-Ama-Basaramadim-Bana-Yardim-Edin

Forum