Gittigidiyor internet sitesindeki bir mağazadan Kendi Kredi kartımla Bebek Bezi satın almıştım 5 bin tl civarında 5-10 lira diğer satıcılara göre uygun du , siparişi verdikten sonra bu mağaza sahibi beni telefonumdan aradı yine ürün almak isterseniz eğer banka hesap numarasını verip oraya havale geçerek biraz daha indirimli sipariş geçebileceğimi söyledi bu şekildede o şahıstan ben bebek bezi sipariş geçtim neyse bu mağaza sahibi ürünleri bana amazon internet sitesinden çalıntı kredi kartıyla satın alıp bana yollamış 6 ay sonra karakoldan çağrıldım ifade vermek için gittiğimde kredi kartı çalınan şahıs şikayetçi olup harcamalarının hangi sitede yapıldığına bakılarak'tan benim adres bilgilerim ve telefon numaram ben ifade mi olduğu gibi gerekli belgeleri sundum , anlattım böyle bir olay ilk defa başıma geldi ifade vermek karakolda bu olaydan bana bir dava açılırmı ,açılırsa ne yapmam gerekir avukatım vb yok şuan.ne gibi sorunlarla karşılarım bu benzer olay başına gelen varmı lütfen yazarsanız sevinirim ...