Hayırlı Ramazanlar;

22 sene önce annemle babam resmi olarak boşandılar,2006 yılında bir evlilik yaptım 7 sene sürdü,şuan 12 yaşında bir kızım var benimle,kız kardeşimde yurtdışında bir evlilik yaptı yaklaşık 10 sene önce onunda evliliği bitti Türkiye ye dönüş yaptı.
Annemin evindeyim kızımla ilgileniyorum son 2 senedir annem kızımla ilgilenmediği için çalışamıyorum,kızkardeşim yurtdışından geldikten sonra yaklaşık 1-2 sene çalıştı sonra o da çalışmadı.
Babam bundan 5 sene önce bir ameliyat sonucu felç kaldı şuan yatağa bağlı yaşıyor sol tarafı komple felç,şuan kızkardeşim babamla beraber ama hastanede ve hastane cıkışı yaklaşık 6 ay kadar babamla ben ilgilendim,sonra kızkardeşim ilgilenmek istedi babamın evine yerleşti ben de annemin evine yerleştim,babamın kendi evi ve bankada yüklü miktarda parası vardı,bundan 2 sene öncesine kızkardeşim babamın evini satarak başka yerden aldığı evi kendi üzerine almış,babama bakması için bir bakıcı tuttu,bankada ki parasını da annemin üzerine almışlar babamın şuan hiç bir mal varlığı ve parası görünmüyor devletten bakım parası alıyorlar,ben evi üzerine aldığını ve bankadaki paranın annemin üzerinde olduğunu bundan 4 ay önce öğrendim,ben bunları öğrendikten sonra annemin evinde problemler çıkmaya başladı ne kardeşim benim annemin evinde olmamı istiyor ne de annem...
İmkanım olmadığı için evden ayrılamıyorum ama huzursuzluk hat safhada...Bu durumda benim kanuni haklarım var mı varsa nelerdir???

Saygılarımla