tek taraflı bir kaza yaptım polis polis çağırdım tutanak tutturdum alkol testi yaptırdım yasal olmayan hiç bir işlem yok exper baktıktan sonra araştırma şirketinden iki şahıs geldi olayı kağıda döktüler ve imzalattırdılar işte polisi kim aradı kazadan sonra başka kimseyi aradınmı filan sonra benden telefondan bikaç sayı tuşlayıp yeslememi istedi gelen şifreyi kendisine vermemi istedi o şifreyle benim online işlemlerime girip telefon detaylarıma bakacakmış yani benim özelime gireceğini bana en başta söylemedi ogünde benim fatura kesim tarihim olduğu için bakamadı ve benden şifremi değiştirmememi istedi ertesi gün bakacağını söyledi bende benim özelim olduğu için şifreyi değiştirdim ertesi gün aradığında şifreyi kendilerine vermeyeceğimi söyledim vermek zorundada olmadığımı söyledim siz benim özelime giremezsiniz dedim bunun üzerine sigorta şirketine olumsuz rapor etmişler görüşme detaylarımı vermediğim için ve sigorta şirketide bu yüzden dosyayı olumsuz yönde kapatacağını söyledi ne yapmam gerek yardımlarınızı bekliyorum