Mrb kolay gelsin öncelikle yanlış yere konu açdıysam özür dilerim;

Türk Telekom İnternet kullanıcısıyım, bağlantı 16/08/2018 tarihinde aboneliğim tarafımdan başlatılmıştır. Bağlantı yapıldığı günden buyana hız sorunu yaşamaktayım ve ay içerisinde enaz 4-5 defa Müşteri Hizmetlerini aramaktayım, her defasında yapılan işlemler çözüme kavuşmadı ve hızım düşük bir şekilde kullanmaya devam etmekteyim, Mart 2019 içerisindeki yapılan görüşme neticesinde evime teknik hizmet ekibi gönderilmiştir ve evime gelen kişiler tehdit edercesine binanın girişine kadar sıkıntı yok sizin iç tesisatınızda sıkıntı var dediler bir daha bizi aramayın gelmeyiz gelirsekte ücret dahilinde geliriz dediler, firmanın kendi internet sitesinde araştırdım ve elit hizmet adında bir uygulamanın olduğunu gördüm 30.04 2019 tarihinde öğleden sonra gelmeleri için randevu talebinde bulundum, randevu günü geldiğinde akşam saatlerine kadar evde bekledim ve 17:00 civarı Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçtim bana sabırlı olmamı ve geleceklerini söylediler kabul ettim bekledim, 18:15 civarı tekrar aradığımda beni kimsenin aramadığını ve evime kimsenin gelmediğini söyledim Müşteri Himetleri Görevlisi evet aranmamışsınız iptal edelim ozaman dedi ve aradan 2-3dk sonra iptal edemiyorum şikayet olarak yazacağını ve kesinlikle iptal olacağı sözleri görüşme kayıtlarında mevcutdur, ertesi gün arandığımda elit hizmetden faydalanılmış bir şeklide bana memnuniyetim soruldu bende evime kimse gelmediğini belirttim, ellerinde benimde imzamın olduğu bir evrakın olduğu ve 50 tl servis ücreti 40 tl Splitter Arızası diye bir işlem yapımış ve (sözde) arızam giderilmiş,

1-Benim evime kimde gelmedi ve beni kimse aramadı ve evimde hiçbir işlem yapılmadı sorunum halen devam ediyor
2-Bu yapılan evrak tamamen sahtecilik üstüne kurulmuştur ve düzenleyenler hakkında nasıl bir işlem yapabilirim
3-Evrakım üstünde benim imzamın olduğu söylendi kesinlikle benim imzam yoktur yerime imzam kullanılmıştır.

Bütün görüşmelerim Müşteri Hizmetlerinin kayıtlarında mevcuttur, yapılan bu işlemler etik değildir ve hukuğa aykırıdır. Sizlerden ricam nasıl bir süreç başlatmam gerekir, CİMER, Tüketici Hakem Heyeti gibi şikayet kanallarınımı değerlendiriyim. Teşekkür ederim.