Arkadaşlar herkese iyi geceler.2010 yılında bir kaza geçirmiştim ve dava nihayet mart ayında sonuçlandı,yani danıştaydan lehimize karar çıktı.benim merak ettiğim ise ödemeyi yapacak olan belediye ödemede bize sorun çıkartır mı ,taksit mi yapar acaba taksit yapacaksa da bunu bir seneden daha fazla seneye yayıp paranın değerini düşürür mü? ve arada geçen 8-9 senenin yasal fazini vermeyiz, veremeyiz gibi bahaneler üretebilir mi?

ikinci olarak da avukatım bugün belediyeyle konuştuğunu ama danıştaydan ''RET ONAMA'' gelen dosyamıza belediyenin tekrardan karar itiraz diye bir merci varmış diye tekrardan itiraz yoluna gitmiş diyor bunun aslı astarı var mı sizce gelen kararın nihai karar olması gerekmiyor mu bu nasıl bir iştir acaba yoksa avukatımın aklına farklı şeyler mi geçiyor anlamadım gitti.

Bir diğer sorum ise avukat ile anlaştığımız yüzdelik dışında herhangi bir ücret talep edebilir mi kazandığımız toplam dosya meblağı üzerinden? çünkü avukatım yine kendince bişeyler anlattı avukatlık ücretiyle ilgili ama ne demek istedi anlamadım gerçekten aklınca şeytanlık mı yapmaya çalışıyor ne anlamadım.bu düşüncelere itti beni kendisi.işini layıkıyla yapan avukat arkadaşlardan çok çok özür diliyorum
bu konuda tecrübe yaşamış avukat arkadaşlar varsa lütfen sorularıma cevap verirse çok çok sevinirim.iyi geceler