Yaklaşık 1 hafta önce masaj yaptırmak için bir masaj salonuna gittim. Seansımı beklediğim sırada içeriye polis memurları girdi. Fuhuş ihbarı almışlar, müşterileri, orda çalışanları yani hepimizi karakola götürdüler. Benim böyle bişeyden haberim yoktu sadece masaj amaçlı gitmiştim gerçekten. Her neyse yaklaşık bir saat karakolda zaman geçirdim. Sonra ifademi aldılar ve gidebilirsin senlik bir durum yok dediler. Ama orda ifade verirken benim ifademi hazırlamışlar zaten, paralı ilişki yaşanan mekana gittim filan yazıyordu. Neden böyle yazıldığını sorduğumda sizi uğraştırmıyoruz işte bütün herkesin ifadesini aynı yazdık bir sorun olmaz dediler. Kafama takılan şey ise ben uzman çavuşluğa başvuru yaptım. eğer mülakatı geçersem güvenlik soruşturması yapılacak. Bu vermiş olduğum ifade o soruşturmada benim önümü keser mi sizce? ordaki bir çok polis memuruna sorduğumda bir sorun olmaz sadece ifade vereceksiniz rahat olun dediler. Ama içim içimi yiyor sizce ne olur?Görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.