ingizlizce bir site ile ilgili tanıtım yapmak istedikleri için 2 arkadaş geldi kabalık etmek istemedim dinledim 14 gün içerisinde iptal edebilirsiniz prim alıyoruz falan dediler.o an aklıma gelmemişti hiç internete bakmak eve gidince bakınca bu tarz sayfalarla ilgili yorumları aradım hemen iptal edilmesi için o günden beri 6 defa falan aramışımdır sürekli bana söyledikleri sözleşmede zaten her şey açıkca yazıyor sıkıntı olmaz bizden yana iptal için yazışmalarınız hazırlanınca size bilgi verilecek zaten diye tekrarladılar he defasında bende 2. görüşmeden sonra görüşmeyi kaydettiğimi söyledim ileride sıkıntı çıkarırlarsa hak talep etmek için. elimde konuşmalar var bizden yana sıkıntı olmaz demeleri. beni tedirgin eden yasal süreç içerisinde yazışmalar tamamlanır diyip bugün 14. gün de tekrar aradığımda tekrardan yazışmalar tamamlandığında sizi bilgilendireceğiz dediler ve biraz tartıştım. defalarca soruyorum 14 gün içerisinde siz bu yazışmayı tamamlayamazsanız ben mağdur olur muyum sıkıntı yaratır mı diye kesin bi cevap vermeyip tekrar tekrar sözleşmede herşeyin yazdığını yasal süreç içerisinde ilerlediğini sürecin bunları söylediler. 14. günğn sonun da aramadılar tekrardan ben adres güncellemek istediğimi belirtmiştim. bir sorun yaşar mıyım. ne gibi mecralara başvurabilirim.