Ben iş arama ilanı koydum instagrama o ara biriyle tanıştık para veririm ben dedi bende çaresizlikten kabul ettim beni arzuladığını filan söyledi ona özel fotoğraflar attım parayı iki üç gün sonra verdi ve vermeden kimlik fotomu aldı benden hepsini tehdit için ayarlamış. Ertesi gün 50 TL verdiği için bana benim ona attığım fotoğraflar ve kimlik fotoğrafımı sirin_se hesabından ve Amedliyarim72 hesabından atarak beni mutlu etmezsen paylaşırım demeye başladı ayrıca kimliğin bende her türlü şeyde kullanırım diyor ben Doğulu yum polis avukat hapis bunlardan korkum olmaz şikayet edebilirsin istediğin yere diyor ve şimdi ise sevgilimi bulmaya kalktı buldum diyor bana ve ona anlatacağını ima etti... Ne olur yardım edin bana... Ailemin duymaması gerek bir arkadaşım polis ve savcı ikisi de ailene ve tanıdıklarına duyurur dedi ailen kesin öğrenir dedi...

- - - Updated - - -

Paranı vereyim yazma diyorum hesap iban no istedim vermiyor parayı ben vereceğim sana ben seni bırakmam gözüm kara korkmam hapis yattım kaç sene filan diyor pkk lı değilim diyor ama paylaşımlarını araştırdım pkk öven paylaşımları vardı ama şimdi silmiş