Bugün sabah saatlerinde telefonuma sahibinden.comdan hesabımın şifresinin değiştirildiği mesajını aldım.Tabi bunu görünce hemen hesabıma girmeye çalıştım ama giremedim mail adresim ve şifrem değiştirilmiş.Mail adresime giriş yaptıgımda sahte bir ilan açılmış piyasa değerinin 4 5 kat altında ve çok kişiyi dolandırmak için sahte kredi yani çalıntı kredi kartı ile 600tllik doping satın alınmış.Hemen sahibinden.com müşteri hizmetlerini arayıp hesabımın kapatılmasını söyledim onlarda kapattılar.Ve o çalıntı kredi kartı ile yapılan 600tllik harcamanın aynı karta tekrar iade edileceği söylendi.Tabi benım içim rahat etmedi neden diyceksiniiz çünki bu sene kara harp okuluna hazırlanıyorum.İlerde bu konu yüzünden ben haklı olsam dahi dava açılırsa okulu kazandıgımda beni atarlar.O yüzden karakola gittim bana burdan işlem yavaş işler savcılıga git dediler.Yarın sabah gidip dilekçe vericem.Bu konu hakkında benım başıma ne gibi şeyler gelebilir ? Karşı taraf yani kredi kartının sahibi mahkemeye verebilirmi beni ? Ne yapmam lazım lütfen hayat memat meselesi.Yıllarca çalışıp emeğimin gitmesini istemiyorum.Ben birini mahkemeye verdiğimde askeriyede bi sorun çıkartırlarmı sizce ? Bu konu hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa sevinrim.Birde ben 17 yaşındayım babam benım yerime bu dolandırıcıyı mahkemeye verebilirmi yoksa hesap benım adıma oldugu içiin benım vermemmi gerekir ? Şimdiden teşekkür ederim.Hayırlı akşamlar