Bahçeli müstakil bir evde yaşıyoruz. 2 yıl önce komşum kendi verandasını kapattı. O günden sonra kabuslarım başladı. Çünkü bahçesinde 4-5 tane kedi besliyor. Akşamda verandasını kapatınca benim verandama geliyorlar. Koltuklar tüy içinde oturamıyoruz, yemek yediğimiz masaya çıkıyorlar, çişlerini yapıyorlar, çamurlu ayaklarıyla çamur yapıyorlar. Pirelerini bırakıyorlar. Bir kaç kez uygun bir dille uyarmaya çalıştım. Bana verandamı kapatmamı önerdi. Veranda kapatmak maliyetli bir şey, hem ben açık havada oturmak istiyorum. Madem besliyor barıncak yerde vermek zorunda değil mi? Karda kışta donmazlar mı. Kendimde köpek besliyorum fakat benim köpeğim kedileri kovalamıyor. Hayvanları seviyoruz fakat önce insan önemli değil mi ?. Bana zarar verdiğin bile bile bunu yapıyor. Madem beslemek istiyor belediye besleme alanları yaptı oraları kullansa olmaz mı.? Bende sokakta 2 tane daha köpeği hergün besliyorum.?Birisi zarar görsün istemem. Öyle bir durum iletilse başka yerde beslerim. Soruyu terstende sormak lazım. İnsanı sevmeyen hayvan sevebilir mi.? Bu konuda haklarım nedir yardımcı olursanız sevinirim.