Arkadaşlar işyerimizin ön tarafını beceriksiz bir ustaya cam mekan olacak şekilde kapattırdık. Ancak yapılan işte projenin çok fazla dışına çıkıldı.Ayrıca saymakla bitiremeyeceğim montaj kusurları da oluştu. Tabiki yapılan işi kabul etmedik 9 bin tllik faturaya 5250 tl ödeme yaptım geri kalan kısmını kusurlar tamamlanınca ödeneceği konusunda anlaştık. Ancak bu üçkağıtçı bana faturanın geri kalan kısmını ödemiyor deyip icra takibi gönderdi biz de itiraz ettik.İtirazın iptali davası açmayı düşünüyor sanırım arabuluculuktan aradılar bugün ilk oturuma gittim tekrar 2 hafta sonrasına tarih verdiler. yarın asliye hukuk mahkemesince bilirkişi tespiti yaptırarak tüketici mahkemesine dava açmayı düşünüyorum .arabulucu avukata sordum tüketici mahkemesine açacabilirsin dedi ancak faturaya kaşe basıldı işyerimizin adı geçiyor. asliye ticaret ya da tüketici mahkemesi dava hangisinde görülürse görülsün bilirkişinin benim lehime karar vereceğine adım kadar eminim. bilirkişi beni haklı çıkartırsa sizce bu dava nasıl sonuçlanır.mahkeme bu dava itirazın iptali davasıdır deyip bilirkişi raporunu görmezden gelir mi sizce