Merhaba arkadaşlar, çalıştığım yer aracını duvara sürttüm diye işten çıkarttı.

Burası bir hastane olduğu için ambulans ile sirenli şekilde hasta götürürken kavşağa 25 metre kala kırmızı ışık yandı, ve tüm araçlar ambuşansı gördü çıkış yapmadı tam kavşağa girdiğimde bir araç kavşağa doğru çıkış yaptı ancak tüm çabalarıma rağmen ufak bir tıklama ile çarpma oldu. Bunda yola çıkan araç sürücüsü hatalı biziz demesine rağmen hastane beni suçlu ilan etti. Maaşımdan kaza masrafını kesti. Bir kaç gün önce kapalı oto parkta bu kez benim hatamdan dolayı ambulansı binanın kolonunda göremediğimden istemeden kasıt olmadan ufak çaplı bir sürtme oldu. Ve bu kaza günü ve sonra ki gün beni çalıştırdılar. 3 gün sonra da 2. Kazaya istinaden 2. Oldu bu diye işten çıkarttılar.... ve kaza masrafını senden tanzim edeceğiz dediler. Ben yasal hakkımı arayacağım.
Nasıl bir süreç izlemeliyim??

İşten çıkış tebliği için aradıklarında gittiğimde tebliğ kağıdını verirken imza karşılığında aldığımda içinde yazan her şeyi kabul etmiş sayılır mıyım? Tazminatsız çıkarttık ya da araç masrafını kestik gibi bişey yazıyorsa bu tebliği alırken atacağım imza içinde yazılı olanları kabul etmiş sayılır mıyız?

Nasıl bir süreç izlemeliyim ? Yardımlarınıza ihtiyacım var! Saygılarımla...