Merhaba, aslında anlatmak istediğim mağdur edildiğim o kadar çok konu var ki kısaca anlatayım lütfen bana yardımcı olun. 2012 yılında muhasebe bürosunda işe başladım iş verenim bir sene boyunca bana sigorta yapmadı sene sonunda gidip kendisiyle konuşmamla birlikte beni o dönem defter tastik aidat vs borcunu alamadığı mimli bir firmaya girişimi yaptı. 2015 senesine kadar bu farklı firmalarda giriş çıkışım yapıldı. 2016 yılında kurumsal bir şirkete geçtim. 2017 temmuz ayında tekrar eski müşavirlik bürosuna girdim 3 ay boyunca beni teşvikten yararlandırdı kasım sonunda devam eden iş mahkemesi olduğu için araştırmaya geldiklerinde sıkıntı olmasın düşüncesi ile kendi dosyasında sigortamı başlattı. 2018 temmuzda evlendim ve 20.02.2019 tarihinde ii yoğunluğu sebebiyle tartıştık ve bende evlilik hakkımı kullanarak dilekçemi yazıp çıktım. Bugün oradaki çalışanlar ile haber göndermiş tartışarak çıktığıma dair çıkışımı vermiş ben onu mağdur etmişim. Oysa ben evlilik nedeniyle çıkış dilekçemi verdim. Yaptığı haksızlıklarla dolmuştum dün de son nokta koyuldu. Şuan korkuyorum yargı yoluna mı gitmeliyim yoksa allahından bulsun diyip susmalımıyım. Lütfen bana yardım edin