2004 senesinde bir musterimize mutfak yaptik isimizi teslim ettikden sonra musterinin problemli bir insan olmasindan dolayi once isi begendigini sonra begenmedigini beyaz ederek bize odemeyi yapmadi Sonrasinda sahsin abisi tarafimiza 6 aylik senet vererek odemeyi yapmisdir. Fakat musterimiz bu sefer bizi mahkemeye vermisidir. Bilir kisi hakim ve avukatlar nezdinde yerinde tespite gidilmis ve hakliligimiz hakim tarafindanda yerinde anlasilmis bilir kiside tespit esnasinda sordugumuzda ufak tefek seyler diye cvp vermisdir. Sonrasinda hakim degismis ve surec uzamisdir bu zaman zarfi icerisinde avukatimiza cesitli sebeplerden ulasamadik aradan gecen 1.5 sene zarfinda sans eseri davayi kaybettigimi ogrendim e devletten icra takipi baslatilmis. Bunun uzerine avukatimi israrla aramam sonucunda davayi kaybettigimizi bilir kisi raporunun onlari hakli gosterdigini ve samsuna itiraza yolladigini bana aktardi. Bende bizi neden hic bir davadan haberdar etmedin biz kendimizi nesen savunamadik diye sitemde bulundum. Simdi ilk davamizi kaybettik samsundaki itiraza yolladigimiz mahkemede kendimizi savuna bilirmiyiz Aksi bir durumda samsundaki mahkeme giresundaki mahkemenin kararini onarsa bir ust mahkemeye itiraz edebilir yada baska bir mahkemede biz acabilirmiyiz Yapilan mutfagin bedeli 8bin tl
Umarim yardimci olursunuz cok tesekkur ederim