2009 da emekliliğim dolduğu için tazminatımı ödeyerek işten çıkartıldım.işe iade davası açtım kazandım,yargıtay onadı.4+4 aylık maaş kazandım beni işe çağardılar 2 gün önceden 4 aylık ücretimi yatırdılar.işyerine gittim beni içeri sokmadılar bahçede beklettiler,bende avukatım aracılığıyla samimiyetsiz davranyorsunuz diye kağıt yolladık sonra ben işe gitmedim kalan 4 aylık ücreti almak için dava açtık davayı kazandık karşı taraf yargıtaya yolladı yargıtay davayı onadı biz kazandık.bu arada bana ödedikleri 50000tl tazminatı geri almak için bana dava açtılar onuda ben kazandım.ben bir avukatla anlaştım bu davalara bakması için 100/20 ile.işe başlıdığımda yatırılan 4 aylık ücretin 100de 20 sini ödedim.sonra kalan 4 aylık dava için benim banaka hesabıma 2015 nisanada 22000tl yatırmışlar avukat parayı çekmiş beni parayı çektikten 4 yıl sonra arayıp çağırdı anlatmaya başladı mahkeme bana 1800 tl avukat vekalet ücreti taktir etmiş onu düştüm,karşı tarafa 1800 tl vekalet ücreti taktir etmiş onu verdim,onların bana açtıkları tazminat davasını biz kazandık benden 50000tl istemişlerdi alamadılar,biz o davadan para almadı o davadan100de 15+kdv sini aldı dedi.sonra kalan paranın anlaşmamız gereği 100de20sini +kdv dedi.işte 3000 tl ye yakında masraf ettim dedi.sonuç olarak bana 4800 tl sana kaldı onuda sana ulaşamadım harcadım şimdi param yok olunca vericem diyor.bukadar parayı alabilirmi ben gerçek alacağım rakkamı 4 sene öncesinin faiziyle talep edebilirmiyim.