Geçen sene sms ile tarafıma bir dava açıldığını öğrendim hiç gitmediğim bir ilde bir vatandaşı sözde banka adına arayarak izinsiz işlem vb konuşmalarla hesab bilgilerini almışım ve hesabından 750 tl kendi hesabıma atmışım ve hiç gitmediğim ilden atmden çekmişim. Çok önemsemedim önce sonra taki birgün otelden sabaha karşı alınana kadar mahkeme devam ediyor halen.İddanamede söylenen tel numarasanı araştırdım açanda yok kullananda adıma kayıtlımı diye e devletten baktım adıma kaydı yok. Mobil bankacalıktan adıma kayıtlı numaralara baktım bu numara 2. no olarak kayıtlı bankadan iletişim bilgilerini güncellemek istediğimi soyledim atmden yada bankadan birebir yapılacağı söylendi. Atm kartım bendeyken ben bankada böyle bir işlem yapmamışken bu işlem benim bilgim dışında yapıldığından eminim.Kısacası nitelikli dolandırıcılıkla yargılanıyorum halen
Siz sayın hukukçulara sormak istediğim söz konusu bu bankanın bu yapılan işlemle alakalı kusuru varmıdır yokmudur? Bu bankaya(YKB) dava açmalımıyım sizce bu konuda aydınlatırsanız sevinirim Saygılarımla.