Öncelikle Merhabalar, babam obsesif kompulsif bozukluk hastası ve çok kötü bir insan. annem de kara cahil ve çok kötü bir insan. bunlar yüzünden hayatım mahv oldu. benden birkaç yaş küçük 2 kardeşim daha var ve onları da kötü niyetli olarak yetiştiriyorlar. Yıllar boyunca okula psikolojim bozuk olarak gittim. Lise 1'de yoğun stresten dolayı, ömür boyu sürecek olan dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu hastalığına, daha sonra da depresyon hastalığına yakalandım. yıllar boyunca antidepresanlar kullandım ve sonunda depresyon hastalığım son buldu. dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu devam ediyor. doğduğumdan beri evde kavga, gürültü, küfür, kapıların çarpılması ve yüzlerce saçmalık eksik olmadı, çok daha şiddetli bir şekilde devam ediyor. Evdekiler sebepsizce bana kin/nefret besliyor, psikolojik şiddet/psikolojik baskı uyguluyorlar. 8 ay önce babam yüzünden yine bir boşluk duygusu yaşadım ilaç kullandıktan sonra (2 ay önce) bu da son buldu. artık dayanamadığım için dava açmak zorunda kalıyorum. babama 1 milyon tl'lik manevi tazminat davası açacağım ve ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi görmesini talep edeceğim. 1 milyon tl'lik tazminat davası için ne kadar harç ödemem gerek? Bu anlattıklarımı nasıl kanıtlarım? Psikolojik şiddet ve psikolojik baskının dışında başka ekleyeceğim suç unsurları var mıdır? belirlenecek tazminattan sonra bana ödeme yapmazsa ne olacak? Teşekkürler..