Merhaba
Özel Bir şirkete çalışıyordum ve sabah 9 gibi çalışırken başka bölge çalışan arkasim yanıma gelip bana vurdu bacağima sebebsiz yere ve bende birden dalmisim işe o an tepkiyle çocuğu itim derken elimde olan maket bıçağı kutu kesiyordum o sıra itiym derken bıçak kolunu kesti ve 5 dikiş atılar nasıl oldu anlamadık 10 sn olay ve bize savunma yazdırdılar arkadasim şikayetçi olmadı savunma yazdık imzaladık ve 3 gün sonra beni çağırdılar seni çıkartcaz dediler biz sen iyiliğini düşünüyoruz ve sen istifa etmeni istiyoruz dediler bende tazminat hakkımı işsizlik maaşı alamam dedim ve onlarda 25 Madden seni çıkartcaz zaten alamicaksin dedilerve o sen SGK tana işleyecek ve Bir işe girerken hep gözükecek dediler baya büyük şirket bunlar ve benimde İlk iş hayatım bilgim yoktu istifa yazdım verdim ve arkadaşlar dediler git geri al yapamazlar öyle gitim geri aldım ama cumartesi Pazar bakdim gerçekten öyle bişey varmış gitim kendim istifa etim ilerisi için ve içinde kaldı benim Bir suçum yok birerek yapmadım Bir anda oldu ve şuan iş bulamıyorum mağdur oldum ne yapmam gerekir şuan da hakkım varmı 20 21 gün oldu olayın olduğu