Merhaba 1 sene önce burun eti ve egriliği ile birlikte burun seklimede müdahele ettirip estetik ameliyat oldum.Burun ameliyat sonucu görüntü olarak basarısız oldu.Sol burun sırtı kemiği kemerli ve sag burun sırtında cökmeler mevcut. Doktor ilk bas kıkırdak eksik oldugunu hemen düzeltecegini ve daha sonra ki kontrolümde ise sag tarafa sorun olmadıgını. Sadece sol taraftaki kemik yüzünden öyle göründüğünü ve o kemiği törpüleyebileciği diğer kıkırdak eksik olan cöken yere ise dolguyla müdahale edecegini söyledi. Fakat bunları söylemeden önce bana’ bu sorunlar için ne yapmak istersin ‘ diye sordu. Bende kalıcı bir cözüm ameliyat dedim. Fakat senden 1500 ~2000 tl arası ameliyathane ücreti istendi ki bu doktorun tabiriyle 20 dk lık bir düzeltme olacak. Ben tamamiyle eminim doktorun hatası olduguna. Görünüşte burun gayet kusurlu. Ve ilk 3 ayda farkedilmeye basladı bu sorun zaten. Kendiside dolgu yapmıstı zamanlar bana. Bu ameliyathane ücreti ödemek zorunda mıyım? Ve Şikayet etmek istesem be yapabilirm?? Nasıl bir yol izleyebilirim?

Benzeşen özellikteki rastgele konular: